Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Alzotr
2019-02-25, 00:03
Bils DOWN ... QUESTOWY MOB NA DOWNIE
Autor Wiadomość
shapir

Dołączył: 15 Lip 2018
Posty: 26
Wysłany: 2018-08-17, 07:57   Bils DOWN ... QUESTOWY MOB NA DOWNIE

2 vegi na 810+ dostali kappe w ciągu 4 sekund ... jakim cudem questowy mob ma downa...
http://pl.tinypic.com/r/21mw7c7/9
...
chlopaki stracili ponad godzine expa przez buga... CLAP CLAP
 
 
 
bodziox123

Dołączył: 23 Lip 2018
Posty: 15
Wysłany: 2018-08-17, 08:07   

Mnie zabił przy drzwiach ,drugi vegeta ustawił się w drugim miejscu ,przerzucił się na niego i też padł w sekundę od padaki ,ja zdążyłem łyknąć tylko jedno senzu ,bo zbijał mi 600k w mniej niż sekundę
 
 
 
Dbryy

Dołączył: 15 Lip 2018
Posty: 26
Wysłany: 2018-08-17, 08:08   

jak ten bills bil wiecej, niz whiss XD
po to jest chyba ten save character zeby jednak mimo wszystko zwrocic im lvl za ta padake.
 
 
 
sayonara natsu

Dołączył: 14 Lip 2018
Posty: 53
Wysłany: 2018-08-17, 08:23   

Prosimy o dowod, a administracja zajmie sie zwrotem lvli.

A tak serio to mieliscie pecha i tyle, lol. Zawsze bylo, ze mob moze byc na furii, padles to masz pecha.
 
 
 
shapir

Dołączył: 15 Lip 2018
Posty: 26
Wysłany: 2018-08-17, 08:37   

sayonara natsu napisał/a:
Prosimy o dowod, a administracja zajmie sie zwrotem lvli.

A tak serio to mieliscie pecha i tyle, lol. Zawsze bylo, ze mob moze byc na furii, padles to masz pecha.


dałem ss'a 800 vegi wyjebały sie od tak bez problemu?
z resztą admin może wejść do komnaty i sprawdzić sam ^_^

pecha? mob, tak. Od wieków jest to wiadome że idziesz na mm'a i liszek może mieć furie ale nie kur.... BIURS nie bos który bije 200-220k ... nigdy sie nie zdarzyło by boss miał furie, sam robiłem to z 3/4 x.. masa ludzi to robiła i nigdy, nikt nie powiedział że birus ma furie.
A i oczywiście jak dostane potwierdzenie od krasneta ze jak bd dowód to zwróci lvl, to pojde tam i sie wyje bie i nagram to :)

bo nikt idąc na bossa takiego kalibru nie jest przygotowany na furie
 
 
 
YoungSosa

Dołączył: 27 Lip 2018
Posty: 38
Wysłany: 2018-08-17, 09:31   

Normalna akcja, zwykly pech. Na mfa 2 tez zawsze fury tapek albo li shenron ma padake i mozna siasc na butle natychmiastowo. Dziwne tylko ze sagowy mob sie zbugowal ale trudno. Lvli wam i tak raczej nikt nie zwroci bo warez nie bedzie robil cofki bo spadlo wam po 8 lvl.
 
 
 
shapir

Dołączył: 15 Lip 2018
Posty: 26
Wysłany: 2018-08-17, 09:57   

YoungSosa napisał/a:
Normalna akcja, zwykly pech. Na mfa 2 tez zawsze fury tapek albo li shenron ma padake i mozna siasc na butle natychmiastowo. Dziwne tylko ze sagowy mob sie zbugowal ale trudno. Lvli wam i tak raczej nikt nie zwroci bo warez nie bedzie robil cofki bo spadlo wam po 8 lvl.


nie no ja rozumiem... ale jakiekolwiek wyjaśnienie lub chociaż zresetowanie moba... bo tak do 5 nikt nnie może na niego isć. O to chodzi jakby to nie był boss/sagowy to nikt by nic nie powiedział
 
 
 
sayonara natsu

Dołączył: 14 Lip 2018
Posty: 53
Wysłany: 2018-08-17, 10:28   

Wy teraz tak na serio? Od resetu tylko ludzie placza, jakies kurwa defy na dmg przed rebem, placz na moby z furia. Moze idzcie w tetrisa ponapierdalac. Spadlo ci 8 lvli, dasz rade normalnie funkcjonowac od tego momentu?
 
 
 
YoungSosa

Dołączył: 27 Lip 2018
Posty: 38
Wysłany: 2018-08-17, 10:36   

sayonara natsu napisał/a:
Wy teraz tak na serio? Od resetu tylko ludzie placza, jakies kurwa defy na dmg przed rebem, placz na moby z furia. Moze idzcie w tetrisa ponapierdalac. Spadlo ci 8 lvli, dasz rade normalnie funkcjonowac od tego momentu?

Z ogromnym zalem i niechecia musze przyznac smidze racje, to co ostatnio sie dzieje to sa jakies zarty XD Zablokowanie mozliwosci bicia typow przed rebem przez tych po to jest przegiecie jedno z najwiekszych jakie slyszalem przez 9 lat tego otsa xD Mob sie zbugowal i chuj nie ma sagi dzis to zrobisz jutro i co z tego xD A to czy zrobi to ktos inny co was obchodzi? To
Tibia bugi zawsze byly i neda mniejsze lub wieksze i zamiast przezywac to to sie zastanowcie co wypisujecie na forum. Elo
 
 
 
sayonara natsu

Dołączył: 14 Lip 2018
Posty: 53
Wysłany: 2018-08-17, 10:53   

dobra juz nie przylizuj sie tak, nie wezme cie do teamu
 
 
 
shapir

Dołączył: 15 Lip 2018
Posty: 26
Wysłany: 2018-08-17, 10:57   

sayonara natsu napisał/a:
Wy teraz tak na serio? Od resetu tylko ludzie placza, jakies kurwa defy na dmg przed rebem, placz na moby z furia. Moze idzcie w tetrisa ponapierdalac. Spadlo ci 8 lvli, dasz rade normalnie funkcjonowac od tego momentu?


Nie nie dam :) mozesz mi odrobić za to że kurwa server jest niedorobiony ^_^ i nie placze o nic :) prócz tego że sagowy boss złapał furie z dupy :) i nie dizś to zrobie jutro? no a czas leci ^_^ nie każdy ma czas by codziennie jebać questy szczególnie że o jakiś fajny team też nie jest łatwo :) dlatego tak mam mega ból dupy ^_^ bo nie zdarzały się furie na sagowych bosach... więc zgłosiłem błąd ^_^
 
 
 
sayonara natsu

Dołączył: 14 Lip 2018
Posty: 53
Wysłany: 2018-08-17, 13:01   

To daj passy to odrobie :) ^_^ skoro masz malo czasu to po co marnujesz go na pisanie glupot? :) ^_^ Przy ostatnim update wprowadzili taki krzyzyk z gornej prawej strony :) ^_^ Wez sprawdz czy ci dziala i wiecej nie wchodz :) ^_^
 
 
 
YoungSosa

Dołączył: 27 Lip 2018
Posty: 38
Wysłany: 2018-08-17, 14:19   

sayonara natsu napisał/a:
dobra juz nie przylizuj sie tak, nie wezme cie do teamu

Mozesz napisac mi to po angielsku moze? Albo chociaz jakis malenki makaronizm pls :)
 
 
 
sayonara natsu

Dołączył: 14 Lip 2018
Posty: 53
Wysłany: 2018-08-17, 14:36   

Nie moge, ale z checia moge odkupic wasz guild house na ince, kwestia ceny do ustalenia w gierce.
 
 
 
YoungSosa

Dołączył: 27 Lip 2018
Posty: 38
Wysłany: 2018-08-17, 14:43   

sayonara natsu napisał/a:
Nie moge, ale z checia moge odkupic wasz guild house na ince, kwestia ceny do ustalenia w gierce.

Macie przeciez subownera tylko cos nie chcecie wchodzic ;/
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  




Strona wygenerowana w 0,135 sekundy. Zapytań do SQL: 10