Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: The Great
2018-07-20, 20:53
[DELETED] Moltres
Autor Wiadomość
Moltres

Dołączył: 16 Lip 2018
Posty: 2
Wysłany: 2018-07-17, 00:17   [DELETED] Moltres

Cześć, został mi nadany delete za rzekomego elfbota, którego miałbym wykorzystywać na trainach przy skillowaniu, co jest absurdem. Rozłożyłem sobie dwie aplikacje na pulpicie, tak abym swobodnie mógł oglądać film, zarówno jak i co jakiś czas kliknąć przycisk w grze, aby mnie nie wyrzuciło. Będąc zapatrzony w film, najpewniej nie zauważyłem The Great'a. Wyglądało to z mojej perspektywy, tak jak na screenie poniżej.
https://gyazo.com/06c906e6847598010cc2eb6327607fc3
 
 
 
The Great
Administrator


Dołączył: 04 Lip 2018
Posty: 66
Wysłany: 2018-07-17, 13:38   

Chyba żartujesz w tym momencie.. Dawałem Ci teleport na inną kratkę a Ty non stop podlatywales do traina bijąc go.. Zrobilem się widoczny, nadal Cie teleportowałem i 0 reakcji.. Nawet gracz o nicku Abaddon się śmiał z tej sytuacji i wszystko widział.
 
 
 
Krasnet 


Nick: Krasnet
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Lip 2018
Posty: 123
Skąd: Koszalin
Wysłany: 2018-07-17, 22:09   

Jeżeli było tak jak jest napisane przez Greata delete słuszny
Następnym razem jeżeli widzimy jakieś "dziwne" teleportacje czy blokady stajemy nic nie robimy I piszemy "?"

Ew odpalić hc w miarę szybko żeby nie było tak że osoba sprawdzająca czeka na odp gracza więcej minutę

Bot czy inne wspomagacze są zabronione typu tasker,elf itp to akurat jest bez zmian
 
 
 
Moltres

Dołączył: 16 Lip 2018
Posty: 2
Wysłany: 2018-07-20, 20:02   

Odpisuje teraz bo pochłonął mnie balet; co Ty w ogóle pierdolisz Great, nie ma opcji bym podbiegał do traina - gdzie używanie elfa na trainie, byłoby głupotą, tym bardziej biorąc pod uwagę, że dobrze wiedziałem, że jesteś na serwerze. Logicznym byłoby, że jeżeli miałbym posiadać elfa, wykorzystałbym go do nocnego expienia, aniżeli do skillowania(?XD).
 
 
 
The Great
Administrator


Dołączył: 04 Lip 2018
Posty: 66
Wysłany: 2018-07-20, 20:53   

To widocznie jesteś głupi używając go na trainach. Dyskusja nie ma sensu, bo i tak nie dostaniesz unbana za UŻYWANIE BOTA NA TRAINACH.


pozdrawiam :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  




Strona wygenerowana w 0,053 sekundy. Zapytań do SQL: 10