Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Alzotr
2019-02-24, 23:51
Propozycje na kolejny reset xD
Autor Wiadomość
sinsej

Dołączył: 08 Wrz 2018
Posty: 17
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2018-09-27, 10:00   Propozycje na kolejny reset xD

No elo, z racji, ze ta edycja juz chyba dobiega kona to daje kilka propozycji na kolejny reset:

NIEROBIENIE nowych questow, to pierwsza z nich, no do cholery, ile mozna? Zeby naprawde miec dobra postac to trzeba w chuj czasu poswiecic na te wszystkie bezsensowne questy, samo future + lightning to juz tyle czasu, ze chuj


Ulatwienie lightninga - Ja rozumiem, ze to ma byc rare i tak dalej, ale teraz to sie po prostu nie chce tego robic, bo tyle trzeba w to wpakowac, to ma chyba przyciagac graczy, a nie odciagac

DODANIE HEHE ENFO

Z N E R F I E N I E rocco (o ile serverem bedzie s1) niby bylo znerfione, ale dalej cie 3 wyjebia na bombe xD (tu przesadzam, ale wiecie o co chodzi)

Poprawienie shina i billsa - te postacie sa kompletnym syfem, a trzeba robic na nie misje xDD

sprawienie, zeby kazda postac miala ten sam przyrost w kwestii sumy, nie wiem z jakiej racji taki gohan czy buu maja miec wiecej, kompletny bezsens

wiecej nie pamietam
elo xD
 
 
 
krychaxp 


Nick: Krychaxp
Dołączył: 14 Lip 2018
Posty: 183
Skąd: DBV
Ostrzeżeń:
 1000/3/6
Wysłany: 2018-09-27, 10:22   

1.nie
2.wiekszy loot golden saiyan armorow a tak to jest ok
3.tak, zmniejszenie do :1lgh, 2warlord sword, multan wolf paw x40, toothy 50,sprockety 100, quest green flower 150
4.moze byc
5.na Rocco można od 700 normalnie expic (nawet na plus można wyjść)
6.raczej nie słyszałem że shin I bills dobrzy są
7.zalezy bo np Gohan jest dobry I ma dobry przyrost, a np. Jakas inna postać jest słaba i ma słaby przyrost. Niech będzie np. Dobry i słaby, albo słaby i dobry wtedy różnica przyrostow ma sens
_________________
Zapraszam:
http://dbv.krychaxp.com.pl/
http://krychaxp.com.pl/
https://facebook.com/krychaxp
 
 
 
Pawelek

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Lip 2018
Posty: 69
Wysłany: 2018-09-27, 10:36   

1.Zwiekszyć exp stage
2.Dodać enfo / odpalić s2
3.Włączyć oddzielny serwer dla newbie ,żeby wbili reba (KAPPA)
Better host dla br XD
 
 
 
sinsej

Dołączył: 08 Wrz 2018
Posty: 17
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2018-09-27, 11:11   

krychaxp napisał/a:
1.nie
2.wiekszy loot golden saiyan armorow a tak to jest ok
3.tak, zmniejszenie do :1lgh, 2warlord sword, multan wolf paw x40, toothy 50,sprockety 100, quest green flower 150
4.moze byc
5.na Rocco można od 700 normalnie expic (nawet na plus można wyjść)
6.raczej nie słyszałem że shin I bills dobrzy są
7.zalezy bo np Gohan jest dobry I ma dobry przyrost, a np. Jakas inna postać jest słaba i ma słaby przyrost. Niech będzie np. Dobry i słaby, albo słaby i dobry wtedy różnica przyrostow ma sens


1 nie bo? ja wiem, ze jestes PVE playerem + questy, ale patrzac na twoje achievements to nie masz ani LGH done, ani Future, ani Lighta, ani sag, ani billsa, no co ty, poddales sie, bo za duzo, czy co?xD
 
 
 
sinsej

Dołączył: 08 Wrz 2018
Posty: 17
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2018-09-27, 11:12   

AHA JESZCZE JEDNA/DWIE PROPOZYCJE

Poprawienie daily, bo w ogole nie oplaca sie robic
wyrzucenie questa na daily, bo jest wkurwiajacy i nie chce sie go robic a nagroda jest no, slaba xD
 
 
 
Nelson

Dołączył: 15 Lip 2018
Posty: 7
Wysłany: 2018-09-27, 11:49   

sinsej napisał/a:
AHA JESZCZE JEDNA/DWIE PROPOZYCJE

Poprawienie daily, bo w ogole nie oplaca sie robic
wyrzucenie questa na daily, bo jest wkurwiajacy i nie chce sie go robic a nagroda jest no, slaba xD


może nie tyle wyrzucenie co zrobienie go żeby można było solo go zrobić
 
 
 
Dreax

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Lip 2018
Posty: 123
Ostrzeżeń:
 1000/3/6
Wysłany: 2018-09-27, 12:28   

przyrost bezsens, jakby kazda postac miala miec taki sam to trzeba byloby tez dmg ze spelli taki sam ustawic, np. gohanowi dodac wtedy final sword furie czyli to co ma trunk, bo juz by sie nie wyroznial lepszym przyrostem
takich przykladow jest duzo
daily ok
duzo postaci wymaga poprawy nie tylko bills i shin
questy niech beda no ale latwiejsze
rocco i f rocco niby mniej bije ale cos sie warezowi chyba pomylilo bo nie ma roznicy xD

resetu predko raczej nie zobaczysz
 
 
 
Kerogo 


Nick: Per Ogorek
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 15 Lip 2018
Posty: 125
Skąd: Planeta Giga Nosów
Ostrzeżeń:
 1000/3/6
Wysłany: 2018-09-27, 13:50   

Ale resetu nie bedzie wiec po co ten post?
 
 
 
Kerogo 


Nick: Per Ogorek
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 15 Lip 2018
Posty: 125
Skąd: Planeta Giga Nosów
Ostrzeżeń:
 1000/3/6
Wysłany: 2018-09-27, 13:59   

+shin/bills lekkie buffy moze innych/nerfy
+lighting ale nie ilosc itemow a drop TYCH rare albo ulepszyc opcje lighta zeby nie byl dla outfitu

Profy z tego co zawazylem to maja porownywalne przyrosty roznia sie te co maja przed reb
+mechanika questow bo nowego chara ciezko zrobic aktualnie aby mial mfa(chodzenie kilka razy nie pomaga)
+rocco nw co ten krycha pierdoli ale jedno rocco bez barriery to cie moze pozegnac w 0,5sekundy

@Krychaxp doswiadcz all questow potem pisz bo to ze dla ciebie 300 sprockow to duzo i chcesz 100 to beka miales lighta kiedys?
 
 
 
Dreax

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Lip 2018
Posty: 123
Ostrzeżeń:
 1000/3/6
Wysłany: 2018-09-27, 14:51   

fajnie jakby wrocil stary exp rate bo teraz malo komu sie chce wbijac 800+ i tylko sie stoi i zamula
_________________
Koperfield
 
 
 
Pawelek

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Lip 2018
Posty: 69
Wysłany: 2018-09-27, 15:32   

krychaxp,
Zrobiłeś destiny glove?
 
 
 
krychaxp 


Nick: Krychaxp
Dołączył: 14 Lip 2018
Posty: 183
Skąd: DBV
Ostrzeżeń:
 1000/3/6
Wysłany: 2018-09-27, 16:10   

Kerogo-nie, bo mi się po prostu nie chce zbierać, a lighting nic wsumie nie daje oprócz wyglądu., na rocco noralnie z barrierka expie i 1/2s idzie a loot zły nie jest (max 2 rocco na klate biore)
Pawełek-nie, nawet nie wiem jak wygląda.
Sinsej-Goda już mam i Billsa będe robił,LGH wiem jak zrobic ale nie mam GSA do dostępu na future,
_________________
Zapraszam:
http://dbv.krychaxp.com.pl/
http://krychaxp.com.pl/
https://facebook.com/krychaxp
 
 
 
Regan

Dołączył: 15 Lip 2018
Posty: 46
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2018-09-27, 21:44   Re: Propozycje na kolejny reset xD

sinsej napisał/a:
NIEROBIENIE nowych questow, to pierwsza z nich, no do cholery, ile mozna? Zeby naprawde miec dobra postac to trzeba w chuj czasu poswiecic na te wszystkie bezsensowne questy, samo future + lightning to juz tyle czasu, ze chuj


Chyba o to chodzi w graniu i robieniu updatów przez Wareza, żeby było coś do roboty (a mianowicie questy dla ulepszania postaci bądź dla własnej frajdy), a nie puste expienie dla muzeum jak to juz zrobiło top 20. Jak nie chcesz, nikt Ci nie każe ich robić.

PS. Jak zauważyłem sporo ludzi lootają itemy pod questy, przy okazji expiąc i zbierając kase na wary czy waste na inne questy.




Jedyne co póki co bym poprawił to resp Saguara (moba do bonus ki), ponieważ nie da się zrobić bonus ki, gdyż od miesiąca podobno brazole codziennie w nocy zabijają go...
 
 
 
sayonara natsu

Dołączył: 14 Lip 2018
Posty: 53
Wysłany: 2018-09-27, 22:26   

Nie wiem po co takie pierdolenie bez sensu, co z tego, ze zostanie dodany jakis spierdolony quest, ktory tak czy siak nie przyciagnie graczy? Priorytetem jest enfo i zmiana s1 na s2/s3, rownie dobrze moglby wyrzucic z gry wszystkie questy typu ki/hp/god i gra bylaby o wiele lepsza.
 
 
 
baal

Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 9
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2018-09-28, 00:00   

jebac te s2/s3
zasady s1 z enfo 1,5-2lvla za gracza byloby najlepsze
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  




Strona wygenerowana w 0,146 sekundy. Zapytań do SQL: 11