Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Alzotr
2019-02-24, 23:52
Nerf Bossa na questa na lgh
Autor Wiadomość
Ryykus 

Nick: Don Ryykus
Dołączył: 16 Lip 2018
Posty: 91
Wysłany: 2018-09-05, 16:24   Nerf Bossa na questa na lgh

Znerfic bossy w quescie na lgh aby bily mniej.
_________________
 
 
 
goldens

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 15 Lip 2018
Posty: 169
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2018-09-05, 17:34   

Za, nie dość, ze samo rozwiązywanie każdego poziomu zajmuje dużo czasu, to bicie po tyle bossów, które pózniej maja prawie tyle hp co boss z Goda, a wszystko po to by dostać lgh, iksde
 
 
 
Kerogo 


Nick: Per Ogorek
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 15 Lip 2018
Posty: 125
Skąd: Planeta Giga Nosów
Ostrzeżeń:
 1000/3/6
Wysłany: 2018-09-05, 18:27   

A ty byles wgl na tym quescie xd?
Bo future nie masz done to skad wiesz xdd?
 
 
 
Alzotr 

Nick: Alzotr
Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 21 Lip 2018
Posty: 220
Ostrzeżeń:
 999/3/6
Wysłany: 2018-09-05, 19:48   

@up Może wie bo już był płacz na sb, zamiast napisać sensowny temat?
Jak najbardziej za, jeśli w rzeczywistości tak jest. Przetestować na test serwerze i wtedy stwierdzić fakty z rzeczywistością i podjąć decyzję co dalej z tym zrobić.
 
 
 
Traitor

Dołączył: 17 Lip 2018
Posty: 49
Wysłany: 2018-09-05, 20:17   

Na nie, niech chociaz jedna rzecz bd wymagajaca
 
 
 
Ryykus 

Nick: Don Ryykus
Dołączył: 16 Lip 2018
Posty: 91
Wysłany: 2018-09-05, 23:23   

Kerogo napisał/a:
A ty byles wgl na tym quescie xd?
Bo future nie masz done to skad wiesz xdd?


Nie mam future done = nie wiem jak wyglada quest zapomialem ze twoja logika jest na poziomie 5iq

@up traitor jakby to byl quest na jakis exclusive item cos typu chmura to rozumiem ze moze to byc wymagajace i wtedy bardziej rare. Ale jesli to jest quest na item do lightininga i 900lvle nie moga go zrobic to raczej bez sensu
_________________
 
 
 
Krasnet 


Nick: Krasnet
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Lip 2018
Posty: 123
Skąd: Koszalin
Wysłany: 2018-09-06, 00:36   

Z tego co wiem zombie eventow tylko bd dawał ten Event co sam siebie tworzy albo loteria

To jest exlusive item teraz Bo każdy potrzebuje :D
_________________
One day you will wake up and there won’t be any more time to do the things you’ve always wanted. Do it now.
 
 
 
goldens

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 15 Lip 2018
Posty: 169
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2018-09-06, 11:07   

Krasnet napisał/a:
Z tego co wiem zombie eventow tylko bd dawał ten Event co sam siebie tworzy albo loteria

To jest exlusive item teraz Bo każdy potrzebuje :D


zajebisty exclusive item których musisz zdobyć kurwa D W A żeby mieć lighta iksde
 
 
 
sayonara natsu

Dołączył: 14 Lip 2018
Posty: 53
Wysłany: 2018-09-06, 11:51   

Guys, chyba nie rozumiecie czemu takie questy sa wprowadzane, a wiec postaram sie rozwiac wasze watpliwosci.

Czekacie na update, narzekacie - zle. Zostaje wprowadzony update, za ciezkie questy - zle. Powiedzcie mi w takim razie co chcecie zeby zostalo wprowadzone zebyscie mieli co robic? Zostala zmieniona dzwignia i przeniesiona na monars - zle, placz o podpowiedz. TO POWIEDZCIE W KURWE JEBANE CO WY CHCECIE ZA QUESTY?. Dziekuje za uwage, pozdrawiam.
 
 
 
Mr Domino
Moderator


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 14 Lip 2018
Posty: 66
Wysłany: 2018-09-06, 13:59   

Zdecydowanie jestem na nie... Sam LGH ludzie płacą PACC Scroll a nawet i do dwóch paccy za niego więc można go zaliczyć do Exclusive/Rare items Dbv ten item wraz z exca i blue mind glove które równie ciężko zdobyć daje możliwość zrobienia unikalnego wyglądu Więc tym bardziej jestem za tym żeby te bossy były silne w dodatku Dbv i tak zostało mocno ułatwione..nie musicie tydzien-2tyg wbijać reba, nie musicie szukać miesiąc ekipy na pq czy na mfa.... macie pełno itemów które poprawiają waszą przeżywalność na warach... Zdobywanie golda/senzu jest bardzo proste... może od razu dajmy exp 100x i w depo zróbmy tp do expów i questów które tp gracza pod samą nagrode-.-
 
 
 
Kerogo 


Nick: Per Ogorek
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 15 Lip 2018
Posty: 125
Skąd: Planeta Giga Nosów
Ostrzeżeń:
 1000/3/6
Wysłany: 2018-09-06, 14:26   

Itemy poprawiajace przezywalnosc na warach= senzu ? bo nw jakie to(chyba ze itemy dajace dmg chodzilo)
A poza tym jestem pierwsza osoba prawdopodobnie ktora zrobila tego questa(nie do konca ale wie o tym krasnet/great/warez bo nie da sie miec done) i QUEST jest spoko ale no bez 900 lvl nie oplaca sie isc chyba ze boss bije zaleznie od lvl w co watpie bo dostawalem hity po 320k i lekko zmienic obrazenia jego i bedzie git wedlug mnie.

Ryykus napisał/a:
Nie mam future done = nie wiem jak wyglada quest zapomialem ze twoja logika jest na poziomie 5iq

Moje 5iq przewyzsza twoje 2 iq
 
 
 
Ryykus 

Nick: Don Ryykus
Dołączył: 16 Lip 2018
Posty: 91
Wysłany: 2018-09-06, 16:18   

Domino niewiem czy wiesz ale lgh chodzi po 3 pacce bo tylko jedna osoba obecnie go sprzedaje bodajze Jeff.
Tak jak mowie jest to item questowy wiec ten quest nie powinien byc az tak trudny wedlug mnie.

Smiga tak samo placzesz o enfo.
_________________
 
 
 
sayonara natsu

Dołączył: 14 Lip 2018
Posty: 53
Wysłany: 2018-09-06, 17:10   

A czy enfo to quest? Chyba questy sa po to by cos robic, enfo to jest inna sprawa, swoja droga z tego co sie orientuje to dawalem propozycje z enfo, ale czy "placze"? Nie zmieniamy questa, zamykam.
 
 
 
Traitor

Dołączył: 17 Lip 2018
Posty: 49
Wysłany: 2018-09-06, 17:32   

nie zmieniac questa, lightning to prestiz i przyznanie sie do mniejszosci w kwestii orientacji seksualnej
 
 
 
Ryykus 

Nick: Don Ryykus
Dołączył: 16 Lip 2018
Posty: 91
Wysłany: 2018-09-06, 17:43   

sayonara natsu napisał/a:
A czy enfo to quest? Chyba questy sa po to by cos robic, enfo to jest inna sprawa, swoja droga z tego co sie orientuje to dawalem propozycje z enfo, ale czy "placze"? Nie zmieniamy questa, zamykam.


A czy ja placze? to tez jest propozycja ^^
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  




Strona wygenerowana w 0,101 sekundy. Zapytań do SQL: 10