Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Krasnet
2018-09-02, 11:42
Deletion
Autor Wiadomość
mati498

Dołączył: 17 Lip 2018
Posty: 4
Wysłany: 2018-08-29, 13:45   Deletion

Twoj nick : Haawk
Comment: Kupiłem postac ktora rzekomo jest kradziona

Witam, wczoraj dostałem delete na postać Zloty Janoz którą kupiłem 5 dni temu , nie zrobiłem nl, dałem za nia 1 pacca i 1k golda po czym poswiecilem 5 dni na gre i wspólną zabawe a w finiszu dostaje delete za podobno kradzież konta. Tutaj wrzucam dowód na to, że legalnie ją kupiłem, a w dniu kupna, nie było żadnego posta na forum o rzekomej kradzieży. Proszę andministrację o szybkie wyjaśnienie tej sprawy, poniewaz jestem bez itemków i bez konta.

Tutaj umieszczam film z kupna postaci : https://www.youtube.com/w...eature=youtu.be

Tutaj umieszczam screen`a , z bana : http://ifotos.pl/z/qesrweh
 
 
 
Mr Domino
Moderator


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 14 Lip 2018
Posty: 66
Wysłany: 2018-08-30, 21:07   

unbana nie będzie raczej gdyż jest na nią temat kilka dni przed tym jak kupiłeś konto więc mogłeś dokładnie sprawdzić
 
 
 
mati498

Dołączył: 17 Lip 2018
Posty: 4
Wysłany: 2018-08-30, 23:20   

Nie było żadnego tematu na tą postac, dokładnie sprawidziłem w dniu zakupu, Prosze nie zamiatać sprawy pod dywan, gdyż gracz Seba dalej chodzi po temple i okrada innych graczy, ja sracilem 5 dni gry do tego pacca i 1k :D dziekuje pozdro DBV TEAM <3
 
 
 
Kerogo 


Nick: Per Ogorek
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 15 Lip 2018
Posty: 125
Skąd: Planeta Giga Nosów
Ostrzeżeń:
 1000/3/6
Wysłany: 2018-08-31, 09:42   

Sprawe zglosilem na policje rowniez i wszczeto dochodzenie,ktorym zajmuje sie mlodszy aspirant Mr Domino.
W polskim prawie zapisane jest ze za wykroczenie na tak duza skale kolega moze skonczyc na pozbawieniu wolnosci od 3 do 15 lat
 
 
 
YoungSosa

Dołączył: 27 Lip 2018
Posty: 38
Wysłany: 2018-08-31, 13:53   

List gonczy zostal juz wyslany za Sebastianem. Pozdrawiamy. Komenda glowna policji Inceptus.
 
 
 
Ryykus 

Nick: Don Ryykus
Dołączył: 16 Lip 2018
Posty: 91
Wysłany: 2018-08-31, 17:04   

Kerogo oddalił sprawe prokuraturze zamykam.
_________________
 
 
 
Toplist


Dołączył: 27 Lip 2018
Posty: 25
Ostrzeżeń:
 7/3/6
Wysłany: 2018-09-01, 10:29   

Komendant Robert zrezygnował z funkcji Komendanta Głównego DBV w City Center po zaistniałej sytuacji. Jak donoszą informatorzy z temple nie postawiono nikomu zarzutów w tej sprawie.
 
 
 
YoungSosa

Dołączył: 27 Lip 2018
Posty: 38
Wysłany: 2018-09-02, 01:00   

Do sprawy wglad otrzymalo Centranlne Biuro AntyInceptus. Znalezione dowody jak porwany defence amor oraz sport armor wsazalo wiele poszlak. Na miejscu zbrodni zabezpieczono 4x green plasma. Reszta informacji zostala utajniona jak wynika z mediow w celu dobra sledztwa. Na zywo dbvtv. Pozdrawiamy
 
 
 
Toplist


Dołączył: 27 Lip 2018
Posty: 25
Ostrzeżeń:
 7/3/6
Wysłany: 2018-09-02, 11:33   

Jak donosi informator, Komendant City Center Robert został jednak wydalony ze służby w trybie natychmiastowym, powód jak na razie jest poufny. Po wczorajszych zamieszkach na Inceptus wprowadzono dzisiaj update w celu złagodzenia protestów. Nic to nie pomogło ponieważ tym razem zamieszki wszczęli Bojownicy z Brazylii w Nova City, skończyło się to zamknięciem servera na czas nie określony nikomu. Jak wynika z Last Death śmierć poniosło kilku graczy z Polski. Nikt nie wypowiada się jeszcze na ten temat.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  




Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 10