Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Alzotr
2019-02-24, 23:52
Hmmm co wy na to
Autor Wiadomość
Krysiak

Dołączył: 22 Lip 2018
Posty: 40
Wysłany: 2018-08-27, 07:47   Hmmm co wy na to

Po pierwszy wywalić te śmieszne rsy/bany za trafi po drugie zostawić exp i to WSZYTSKO jak jest ale dodać enfo i np jak było kiedyś na warze ze miałem (nie pamietam ile dokładnie) excastu za dostanie lvl za tyla ( oczywiście skrócić ten czas )
 
 
 
Mr Domino
Moderator


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 14 Lip 2018
Posty: 66
Wysłany: 2018-08-27, 15:10   

Server s1 miał fuzje z s2 na zasadach z s1 gdyby miało by być odwrotnie to by tak było i nie było by banów/rs/fragów itp po prostu zwykły server pvp jest bardziej przyjazny dla nowych itp... tym bardziej że nastąpił duży wzrost nowych graczy... jesli Warez uzna że aktualny stan jest zły wprowadzi z powrotem s2-war
 
 
 
Sebix

Dołączył: 18 Lip 2018
Posty: 15
Wysłany: 2018-08-27, 15:23   

Nowych? Problem w tym, ze na serwerze graja sami starzy wyjadacze ,a nowi gracze koncza gre po kilku dniach. Wprowadzic te enfo i tyle.
 
 
 
Traitor

Dołączył: 17 Lip 2018
Posty: 49
Wysłany: 2018-08-27, 17:35   

na tak, usunac fragi i dac normalne enfo
 
 
 
sayonara natsu

Dołączył: 14 Lip 2018
Posty: 53
Wysłany: 2018-08-27, 17:54   

Na nie, obecnie jest spoko.
 
 
 
Alzotr 

Nick: Alzotr
Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 21 Lip 2018
Posty: 220
Ostrzeżeń:
 999/3/6
Wysłany: 2018-08-27, 18:53   

Brak rs/banów za fragi, skutkowałoby całkowitym wymarciem nowych graczy. Jest ich mało ale są, gdyby przeszła taka propozycja to raczej nie pograliby żadni nowi gracze. Serwer ma być dla wszystkich (czyt. graczy lubiących explore [questy, misje, exp, etc...] i dla graczy pvp) a nie tylko dla jednych, nie jest tak łatwo to zrobić żeby jednej i drugiej stronie się podobało bo zawsze się znajdzie osoba/grupa osób co by wolała coś inaczej.

Wracając do tej "fuzji" serwerów, te enfo miało być jako dodatek a nie żeby zrobić serwer typowo 'enfo'. Tak, tak zaraz będziecie pisać o ankiecie, wiem. 1/2lvl'e za fraga byłoby lekką przesadą, gdyż czasami się wygrywa mocno war'y czy też znalazły by się osoby które by tylko zaznaczały na warach by dostawać lvl. Oczywiście, bardzo wszystkim zależy na zmianie enfo, widać to lecz potrzeba konkretnych - powtórzę się "KONKRETNCH POMYSŁÓW" z głową a nie, zmieńcie to, etc.

Zależy Wam? To podsuwajcie rozsądne pomysły, żeby nie było z nimi później problemów oraz żeby graczom pvm i pvp się podobał ten system. Czekam na Wasze propozcyje, czy to tutaj czy może nowy "Temat" bez "SPAMU" a tylko z dobrymi pomysłami odnośnie obecnego enfo i co z nim związane.

Pozdrawiam.
 
 
 
sayonara natsu

Dołączył: 14 Lip 2018
Posty: 53
Wysłany: 2018-08-27, 19:03   

Alzotr, na dluzsza mete dbv nie ma nic do zaoferowania dla "graczy lubiacych explore", nie oszukujmy sie.

A wiec zostali tylko gracze pvp, powiedz mi na jakiej zasadzie twierdzisz, ze 1/2lvle za fraga to bylaby przesada? Na s2/s3 wpadalo po ok 10% lvla ktorego masz, zatem kilka razy wiecej. Powiedz mi w takim razie jaki masz miec plus z tego "mocno wygranego wara"? Nie oszukujmy sie, na tym serverze jedyne co ci daje przewage(nie biore pod uwage tego jak kto gra) to lvl/senzu, zatem wygrana druzyna powinna miec z tego profity, a jak wiadomo to senzu raczej za killa sie nie bedzie dostawac.

Jeszcze dodam ci jedna ciekawostke czemu poprzednie serwery tak dlugo staly, a mianowicie dlatego, ze mimo przegranego wara, gdzie niektorzy mieli po -100 (byly tez przypadki -400, z miejsca pozdrawiam pro alkocholika(szymer/demolka) wracali i mogli odbic ten lvl, no chyba ze twoim zdaniem odrabianie tych -100 byloby bardziej emocjonujace (explore,etc, moze w jakas nowa dziure sie na expie wpadnie?) to jedynie musze przyznac ci racje.
 
 
 
Alzotr 

Nick: Alzotr
Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 21 Lip 2018
Posty: 220
Ostrzeżeń:
 999/3/6
Wysłany: 2018-08-27, 19:20   

Nie no, po części też masz rację Sayonara Natsu. Sami teraz możecie wywnioskować, że nie tak łatwo jest zrobić idealny system enfo/pvp żeby obydwu stronom to pasowało. Naprawdę, jest to ciężkie. Moja propozycje jest taka żeby pisać rozsądne i przemyślane propozycję, bez płaczów, itd. Jeśli będzie współpraca pomiędzy Graczami a Administracją to o wiele łatwiej będzie coś stworzyć razem.

Chcecie coś dobrego? To piszcie pomysły przemyślane i rozsądne, wiadomo, że wszystko nie zostanie wprowadzone. Ale 'gwarantuję' Wam, że jeśli są bardzo dobre pomysły i ładnie opisane co 'leży' Osobie "X" w głowię to wtedy są rozważane te pomysły.

Ps. Mniej krytyki w stronę Wareza, The Greata, Krasneta czy po prostu Administracji. To naprawdę demotywuję, że ktoś się stara a tu wieczna krytyka. Przypomnę, że nie wszyscy mają tyle czasu (praca, szkoła, studia, życie realne...).
 
 
 
Kerogo 


Nick: Per Ogorek
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 15 Lip 2018
Posty: 125
Skąd: Planeta Giga Nosów
Ostrzeżeń:
 1000/3/6
Wysłany: 2018-08-27, 19:46   

Ja pierdole ale ty lizesz im xD^
Piszesz to samo co Krasnet a nikomu dwa razy nie chce sie czytac.
Przy okazji daj mi jeden team z tych ktore graja ktory nie chce enfo DOBREGO oprocz wafel team(pozdro dla kumatych mord)
 
 
 
Pawelek

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Lip 2018
Posty: 69
Wysłany: 2018-08-27, 20:44   

XD BEKA ENFO
 
 
 
Gikiliki

Dołączył: 20 Sie 2018
Posty: 5
Wysłany: 2018-08-27, 22:07   

Ja bym byl za s2 starym ale takim zeby np. jak rebornowy gracz zabija osobe przed rebem dostawal fraga / rs / jaila a jesli zabija reb gracza to tylko exp wpada bez fragow. Gdyz jednak macie racje na s2 nowi gracze nie mogli grac chyba xD

A co do nowych graczy to exp jest banalny wbilem 3 dni temu i mam reba xD wiec no halo easy jak chuj xd
 
 
 
YoungSosa

Dołączył: 27 Lip 2018
Posty: 38
Wysłany: 2018-08-28, 17:14   

Coscie sie kurwa usrali ze gracz po rebie ma nie bic tych przed? Chyba was do reszty popierdolilo.
 
 
 
goldens

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 15 Lip 2018
Posty: 169
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2018-08-28, 18:28   

proponuję aby zrobić drugie dbv dla osob przed rebem, a po rebie beda przenoszeni na ten prawdziwy serwer
zeby komus sie olaboga nie przysnilo zabijac przedrebowca
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  




Strona wygenerowana w 0,071 sekundy. Zapytań do SQL: 10