Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Alzotr
2019-02-24, 23:52
Zbior najgorszych pomyslow ever
Autor Wiadomość
Brazil

Dołączył: 07 Sie 2018
Posty: 37
Wysłany: 2018-08-12, 09:28   Zbior najgorszych pomyslow ever

Przed czytaniem wez popcorn do reki i kubek coli.


Tak wiem niektore propozycje byly w innych tematach natomiast ten temat jest to taki zbior wg mnie propozycji wartych wprowadzenie na serwer, ktore beda cieszyc graczy.



1. Zwiekszenie ceny Mistic Piccolo Helmet z 1G na 4-10G. Dropi rzadko, a Saiyan Power ktory jest drozszy dropi szybciej i to z owiele slabszych mobow. Gracze nie zawsze sa chetni kupic.

Dodanie do sklepu: Ledgic Armor, Defense Armor, Furie Blue legs. Ceny 5-10G. Sa tak na prawde useless i mozna je na podloge wywalic.

#Edit: Dodanie do sklepu itemow takich jak Cooler Armor, Golden Saiyan Armor; Zwiekszenie ceny Glove of lies z 10 dolarow do normalnej ceny 50-80 dolarow.

2. Usuniecie z tych lepszych mobow syfiastego dropu eg. Cosmic Armor; Sayian legs. Nic nie sa warte a tylko drop zasmiecaja.

3. Przyszpieszenie czasu respu expowiska o jakies 5-15% (do ustalenia). Juz czasem resp nie wyrabia...

- Poprawienie czasu respawnu. Zrobie 5 okrazen na jednym expowisku i juz po kolejnym resp totalnie nie wyrabia. Moze sytuacja z wyzej to naprawi.

4. Dodanie nowych expowisk, jakies wieze, zamki cos dodatkowego (roomy ze stworami 2-4) od chibi gunso po powiedzmy fury tapki. Oczywiscie zeby dalo rade to wybic.

5. Nabor na tutora/dwoch, kazdy ma swoje prywatne zycie natomiast dodatkowych 2 tutorow to zawsze lepiej, pomoc przy wymianach, robienie eventow etc...

6. Wiecej eventow. Wg mnie za malo! Czesc osob robi lighting, malo LGH jest chyba na serwerze. Moze dodanie go za ukonczenie jakiegos taska?
Jesli z Fury tapka i czegos tam jest Excalibur/BMG to LGH tez moze byc jako tako nagroda.

7. Wprowadzenie automatycznej platnosci za przelew/blik/btc etc za ppointsy. Nie wiem jak to jest prawnie (podatki pis te sprawy...)

8. Ogarniecie portalu tj zaktualizowanie sety, bronie, wyglady niektorych postaci... Dla wiekszosci graczy, ktorzy graja tu pare ladnych lat jest to zbedne aczkolwiek co taki nowy ma powiedziec, zawsze bedzie miec portal dobrze wykonany to szybciej utozsami sie z gra.

9. Dodanie barriery dla kazdej klasy.

10. ?? Zmiana wymaganych osob na niektore questy: PQ/FPQ - 2. MFA part 3 - 2 osoby (albo nawet solo? - gracze nie sa tam nam potrzebni, i tak kazdy ma soloo rooma). MFA Part 2 - min 4 osoby? (+ dodanie ze jak ekipa sie wywali w 2 tpku to nadal mamy mozliwosc ukonczenia questa a nie trzeba zbierac nowa ekipe bo dzwigni nie ma jak zrobic)

11. Moze dodanie jakiejs nowej klasy? Nie wiem co to by moglo byc bo nie ogladalem DB.

12. Ulepszenie loterii. Minal juz prawie caly miesiac od startu a jak ktos dostaje 10x senzu to troszke za malo... (Wiem, ze i tak to jest za darmo + losowanie odbywa sie co 6 godzin natomiast, takie min 50 byloby spoko dla kazdego).

13. Lekko zwiekszenie dropu z boxow. Zeby z boxow +5 dropilo to samo co z boxow +1? Takie troszke smieszne... Ciezko trafic na BMG/Excalibur a co dopiero go dostac z 20% szansa (Pozdro filmik z openingiem xD).
To co by sie dostawalo z boxow +6? Excalibur / BMG po 30% / Itemy do Golden Seta? Ale nadal bedzie syfiasty drop tzn. old dendy armor itd...

14. Wymiana Pacca na PPointsy.
Dodanie w Epoints shopie - atk upgradow w bp, to samo z goldem, boxami czy senzu.
To samo z zamiana punktow na epointsy. Dodalowalismy sobie 30 ppoints zeby kupic atk upgrady. I teraz zamiana monotonna -> 30 ppoints na 90 epointow i 90 klikniec na skrzynke. Masakra :D

15. Moze przerobic niektore questy, dodac swieze, pozmieniac expowiska na lepsze?

16. Poprawcie ta cholerna sage 7-7, bo znalezc 5 osob chetnych do pomocy graniczy z cudem xD! <placz>

17. Faworyzacja sworda. Profesje ze Swordem nie bija czasem wiecej niz glove? Czemu Sword ma bazowy atak +1 wiekszy? :(. Fajnie jest set Golden Freeza natomiast skad by tu go zdobyc... Helm z Questa; Armor z Sag Golden Freeza, a legi i butki to nikt na oczy nie zobaczyl? Chyba.

18. Zawsze na Vegecie/Goku przed rebornem robilo sie banshee blasta bo bil wiekszy dmg niz ich target. A teraz to kompletnie jest useless bo tylko quest jest do achievementa. Bije mniejszy dmg niz taki Galick Gun... Wiem jest Blast Sag, natomiast bic z niego mozna maksymalnie z 4 kratek.

19. Dodanie kolejnych misji po 74

20. Dodanie nowego top sworda/glova - bez mozliwosci upgradowania. Podzelic 'quest' czy co to ma byc na 2 fazy. Zdobycie broni - powiedzmy podstawowy atak 15, z dodatkowa szansa na kryta 3-6%. Robienie ciezkich questow (z part of upgrade scroll oddzielnymi niz te z boxow [albo inna mechanika ulepszenia broni] - 4 czesci - zlaczenie ich i wlozenie scrolla w bron) co da nam powiedzmy 36/37/38 ataku. Bardzo ciezki quest za to nagroda powinna satysfakcjonowac to posiadaniem top broni na serwerze.
- Tak sa bronie ktore maja po 45 ataku (widzialem w domku u Wareza natomiast) aby zrobic taka bron trzeba miec caly upgrade scroll, ktory powiedzmy jest wart aktualnie z pacca ok. 3k a ma taka bron tylko 100 uzyc

21. Lekka zmiana riderow. Dino - spoko bonus, dragon tak samo natomiast; Young Dino - ta regeneracja hp jest bezuzyteczna. Ciezkie dojscie na samego zwierzaka, a w tej fazie gry ta regeneracja jest nam kompletnie nieprzydatna. To samo Pterodactyl. Te +100 do speeda daje cos? Nie widzialem az takiej roznicy zeby gosciu z tym riderem lecial jak jakies ferrari 800km.

22. Dodanie moze bonusow za dziennie logowanie? % do expa, jakies male bonusy, po 31 dniach powiedzmy jakis fajny bonus dla naszej postaci na dzien-pare dni grania, +1 bonus power, czy jakas mala regeneracja hp/ki etc? Albo za kazdy miesiac codzienniego logowania dodatkowo 1 dzien pacca?

23. Dodanie questow bazujacych na statystykach postaci. Powiedzmy po 2 questy na: 1% bonus hp/ kolejny quest to 2% bonus hp dla naszej postaci na stale. To samo z bonus ki/ statystykami 1 sword/glove pozniej +2 sword/glove. Bonus power +1/ +2? Chociaz za duzo bonusow z bonus powerem :D

24. Flower System. Czy te roslinki daja cos pozytecznego za ich hodowanie? Jesli nie mozna zmienic cos w nich.

25. Przyrosty Hp/Ki dla klas co poziom. Imo troche to nie jest sprawiedliwe ze niektore klasy maja przyrost 300 co poziom (Trunks) co taki Buu (310) czy Gohan (310).

26. Wszystkie questy w questlogu. Czasem zmieniamy chara i niektore questy poza odchaczeniem w quest logu nie sa nam znane, zbieramy ekipe na jakiegos questa a tu sie okazuje ze juz jest on zrobiony.

27. Soul set. On regeneruje w jakims stopniu powera? Z nim czy bez niego wydaje mi sie, ze tak samo jest regeneracja.

28. Robic mini aktualizacje co dwa tygodnie jak wczesniej + zrobic temat z nim zwiazany i opisywac jakich zmian dokonano w tym czasie. Cos sie graczom nie podoba, trzeba zmienic? Propozycja i powiedzmy do zmiany + w temacie opisane ze to zostalo zmienione z tego itd...

Nie wiem co jeszcze oprocz ENFO + jak najszybszym dodaniem UI bo wyglad kozacki <3 moze Was graczy uszczesliwic :D
Ostatnio zmieniony przez Brazil 2018-08-16, 23:25, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
goldens

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 15 Lip 2018
Posty: 169
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2018-08-12, 09:43   

w większości sie zgadzam
oraz: dodanie autoloota
dodanie itemow które regenerują hp i ki PROCENTOWO, byłyby to itemy stricte pod expa
 
 
 
Sqrczybyk 

Nick: Syn Łysegoo
Dołączył: 31 Lip 2018
Posty: 15
Skąd: Poland
Wysłany: 2018-08-13, 07:28   

Proponuję jeszcze zwiększyć drop z Saiyan Manów dodać sp zwiększyć senzu/gold 1-3 i dodać taska do Death Mastera.
 
 
 
Pawelek

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Lip 2018
Posty: 69
Wysłany: 2018-08-13, 14:44   

Dodać do Death Mastera inne taski (saiyan many,fury machiny,machiny)
Dodać z Fury Machin sensowny loot np. super makano.

Reszta za.
 
 
 
Traitor

Dołączył: 17 Lip 2018
Posty: 49
Wysłany: 2018-08-13, 15:24   

Mozna tez daily questy poprawić, usunąć li shenrony/legdici super fury bardocki/victoriusy(jest ich bardzo malo w grze, vickow to max resp z 4-5), a dodac jakies mutant namki, np 350 mutant fire elementali czy cuś
 
 
 
yaesu

Dołączył: 06 Sie 2018
Posty: 5
Wysłany: 2018-08-13, 23:32   

to mam pewien pomysł, może zamiast usuwać itemy z tych mobków, zrobić coś takiego, że mamy itema którym możemy ulepszyć te itemy aby dawały np jakieś małe bonusiki albo zamiast tego te itemy useless można było używać jak w tibi rusty armor rusty legs itp. bierzemy itema klikamy na niego i zamienia nam na jakiegos lepszego arma/legs/boots ?
 
 
 
Brazil

Dołączył: 07 Sie 2018
Posty: 37
Wysłany: 2018-08-17, 20:53   

Halo jakiś GM, Tut odpisze?
 
 
 
Mr Domino
Moderator


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 14 Lip 2018
Posty: 66
Wysłany: 2018-08-17, 21:47   

1. - Za
2. Za
3. Nie
4. Za
6. Moze byc
7. Za
8. obojętne bo i tak teraz 500 po rebie nie wie nawet gdzie rock city...
9. Warez wprowadził taki sam czas trwania mini barrier jak u barrier tylko że nazwy nie zmienił
10. Zdecydowanie Nie (może od razu all Solo) na pq ekipe jest łatwo teraz znaleść nie to co było kiedyś że 2 tygodnie się szukało
11. Za sam chciałem żeby wprowadził krilliana
12. co do loterii kiedyś wygrywało się bonus ki ale czy nadal to nie wiem
13. co do box to obojętne mi chociaż sam się denerwowałem jak było exca 0%....
14. co do zmiany pp na ep powinien byc np który sam wymienia bo np nie każdy chce 30pp na raz wymienić ;p a tak by pisał hi>20pp>yes..
15. co do starych expow to nie ze względu że każdy jest do nich przyzwyczajony i by mógł być płuacz np zmiana canarii inne bieganie gorzej się biega itp a wiele expow pod tym względem jest zbalansowanycj
16. nie wszystko musi być łatwe...
17.obojętne mi
18. będzie zmienione
19. myślimy nad tym
20. nie jak windyy miał broń 38 atk to na hita prawie całą mane zjadał 1k trunkiem takiemu 600 ...
21. co do young dino zmienił bym lokacje żeby low lvle by mogły go łapać
22.za
23. nie
24. to służy jako ozdoba i taki był zamysł
25. sprawiedliwe postacie muszą mieć + i minusy żadna nie może być taka sama..
27. regeneruje odpowiednią ilość... to nie ots 100x rate
28. mini? to znaczy jak by dodawał warez 1-2 rzeczy to by był puacz że za mało robi..
a nie ma czasu żeby robić x rzeczy co 2 tyg...
 
 
 
Alzotr 

Nick: Alzotr
Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 21 Lip 2018
Posty: 220
Ostrzeżeń:
 999/3/6
Wysłany: 2018-08-17, 22:29   

Za:
1 - zawsze troszkę więcej $
2
4
8 - przydatne bardzo dla Newbie, ale też niestety trochę czasochłonne
9
11
12
18
19
22

Przeciw:
3 - jest dobrze, można też biegać po różnych spotach
10 - na nie, bo: to ma być po części też gra team'owa, robić coś drużynowo a nie wszystko solo/duo

Jeśli nie wymieniłem jakiś pkt to oznacza, że za bardzo bym tego nie ruszał
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  




Strona wygenerowana w 0,078 sekundy. Zapytań do SQL: 11