Poprzedni temat «» Następny temat
Najlepsza Propozycja Na Nowa/Terażnieszka Edycje
Autor Wiadomość
Darax1991

Dołączył: 12 Paź 2021
Posty: 7
Wysłany: 2022-01-17, 13:28   Najlepsza Propozycja Na Nowa/Terażnieszka Edycje

Witajcie jestem Twardziel, obecnie najbardziej zadziwiająca postać w tym uniwersum bo gram bez reborna i aktualnie jestem na 950 poziomie ale... ale mam niedosyt i chciałbym coś od siebie zaproponować co by mogło przyczynić sie aby to również inni gracze poczuli chęć gry bez reborna;

Zmiana 1;
- Dodatkowa Transformacja na poziomie 1000 lvl; mogłaby się nazywać Power of Last Transform; Dodawałaby lekkiego speed na sword/glove, powera z 5 % na ttack , czar Protect tylkop na PVM trwałby 30 min z clowndownem na 15 min - oczywiście protekcja 10 % ale bez koniecnzosci zmiany wyglądu + quest na tego transa

Zmiana 2
- Lighting mozliwosc włączenia lighta ale dopiero po Power OF Last Transform

Zmiana 3

- Statuetka "Max No Reborn" osoba która byłaby top 1 przez 7 dni w tygodniu moglaby kliknąć w daną skrzynkę i otrzymać nagrode w postaci 300 senzu 300 g +1 % bonusu do hp i ki na caly dzień


Zmiana 4
-Revert Box - albo do kupienia w sklepie albo skrzynia zwykla w depo - dla osob po rebie.. jezeli sie wbili 750 lvl i jednak czlowiek wymieka i nie chce dalej leciec ta sciezka po prostu klika na boxa i znowu ma 700 lvl i nie musi padać i leci robic reba



Gra bez reba jest naprawde fascynująca i ciekawsza, a to są tylko moje propozycje; ;) prosze o wsparcie graczy
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
 
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  




Strona wygenerowana w 0,063 sekundy. Zapytań do SQL: 9