To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
:: Forum.DBVictory.eu
:: Forum.DBVictory.eu

PL - Nerf Bossa na questa na lgh

Ryykus - 2018-09-05, 16:24
Temat postu: Nerf Bossa na questa na lgh
Znerfic bossy w quescie na lgh aby bily mniej.
goldens - 2018-09-05, 17:34

Za, nie dość, ze samo rozwiązywanie każdego poziomu zajmuje dużo czasu, to bicie po tyle bossów, które pózniej maja prawie tyle hp co boss z Goda, a wszystko po to by dostać lgh, iksde
Kerogo - 2018-09-05, 18:27

A ty byles wgl na tym quescie xd?
Bo future nie masz done to skad wiesz xdd?

Alzotr - 2018-09-05, 19:48

@up Może wie bo już był płacz na sb, zamiast napisać sensowny temat?
Jak najbardziej za, jeśli w rzeczywistości tak jest. Przetestować na test serwerze i wtedy stwierdzić fakty z rzeczywistością i podjąć decyzję co dalej z tym zrobić.

Traitor - 2018-09-05, 20:17

Na nie, niech chociaz jedna rzecz bd wymagajaca
Ryykus - 2018-09-05, 23:23

Kerogo napisał/a:
A ty byles wgl na tym quescie xd?
Bo future nie masz done to skad wiesz xdd?


Nie mam future done = nie wiem jak wyglada quest zapomialem ze twoja logika jest na poziomie 5iq

@up traitor jakby to byl quest na jakis exclusive item cos typu chmura to rozumiem ze moze to byc wymagajace i wtedy bardziej rare. Ale jesli to jest quest na item do lightininga i 900lvle nie moga go zrobic to raczej bez sensu

Krasnet - 2018-09-06, 00:36

Z tego co wiem zombie eventow tylko bd dawał ten Event co sam siebie tworzy albo loteria

To jest exlusive item teraz Bo każdy potrzebuje :D

goldens - 2018-09-06, 11:07

Krasnet napisał/a:
Z tego co wiem zombie eventow tylko bd dawał ten Event co sam siebie tworzy albo loteria

To jest exlusive item teraz Bo każdy potrzebuje :D


zajebisty exclusive item których musisz zdobyć kurwa D W A żeby mieć lighta iksde

sayonara natsu - 2018-09-06, 11:51

Guys, chyba nie rozumiecie czemu takie questy sa wprowadzane, a wiec postaram sie rozwiac wasze watpliwosci.

Czekacie na update, narzekacie - zle. Zostaje wprowadzony update, za ciezkie questy - zle. Powiedzcie mi w takim razie co chcecie zeby zostalo wprowadzone zebyscie mieli co robic? Zostala zmieniona dzwignia i przeniesiona na monars - zle, placz o podpowiedz. TO POWIEDZCIE W KURWE JEBANE CO WY CHCECIE ZA QUESTY?. Dziekuje za uwage, pozdrawiam.

Mr Domino - 2018-09-06, 13:59

Zdecydowanie jestem na nie... Sam LGH ludzie płacą PACC Scroll a nawet i do dwóch paccy za niego więc można go zaliczyć do Exclusive/Rare items Dbv ten item wraz z exca i blue mind glove które równie ciężko zdobyć daje możliwość zrobienia unikalnego wyglądu Więc tym bardziej jestem za tym żeby te bossy były silne w dodatku Dbv i tak zostało mocno ułatwione..nie musicie tydzien-2tyg wbijać reba, nie musicie szukać miesiąc ekipy na pq czy na mfa.... macie pełno itemów które poprawiają waszą przeżywalność na warach... Zdobywanie golda/senzu jest bardzo proste... może od razu dajmy exp 100x i w depo zróbmy tp do expów i questów które tp gracza pod samą nagrode-.-
Kerogo - 2018-09-06, 14:26

Itemy poprawiajace przezywalnosc na warach= senzu ? bo nw jakie to(chyba ze itemy dajace dmg chodzilo)
A poza tym jestem pierwsza osoba prawdopodobnie ktora zrobila tego questa(nie do konca ale wie o tym krasnet/great/warez bo nie da sie miec done) i QUEST jest spoko ale no bez 900 lvl nie oplaca sie isc chyba ze boss bije zaleznie od lvl w co watpie bo dostawalem hity po 320k i lekko zmienic obrazenia jego i bedzie git wedlug mnie.

Ryykus napisał/a:
Nie mam future done = nie wiem jak wyglada quest zapomialem ze twoja logika jest na poziomie 5iq

Moje 5iq przewyzsza twoje 2 iq

Ryykus - 2018-09-06, 16:18

Domino niewiem czy wiesz ale lgh chodzi po 3 pacce bo tylko jedna osoba obecnie go sprzedaje bodajze Jeff.
Tak jak mowie jest to item questowy wiec ten quest nie powinien byc az tak trudny wedlug mnie.

Smiga tak samo placzesz o enfo.

sayonara natsu - 2018-09-06, 17:10

A czy enfo to quest? Chyba questy sa po to by cos robic, enfo to jest inna sprawa, swoja droga z tego co sie orientuje to dawalem propozycje z enfo, ale czy "placze"? Nie zmieniamy questa, zamykam.
Traitor - 2018-09-06, 17:32

nie zmieniac questa, lightning to prestiz i przyznanie sie do mniejszosci w kwestii orientacji seksualnej
Ryykus - 2018-09-06, 17:43

sayonara natsu napisał/a:
A czy enfo to quest? Chyba questy sa po to by cos robic, enfo to jest inna sprawa, swoja droga z tego co sie orientuje to dawalem propozycje z enfo, ale czy "placze"? Nie zmieniamy questa, zamykam.


A czy ja placze? to tez jest propozycja ^^



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group