To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
:: Forum.DBVictory.eu
:: Forum.DBVictory.eu

Unban - Undelete

DawidSalata1 - 2019-01-10, 21:11
Temat postu: Undelete
Postać: Salat Nastaja
Powód: wyzwisko Wareza
Che przeprosi warez za wyzwisko w jego stronę nie chciałem tego zrobić ale przeciwny team mnie do tego doprowadził. obiecuje ze sie to nie powtórzy już nigdy. proszę o un delete a za to proszę o 2 account warking

Pawelek - 2019-01-10, 21:44

Znowu brat grał na koncie?
DawidSalata1 - 2019-01-10, 21:57

nie znasz mnie kurva malo salatow jest pedale jebany wiec nie wiem co ty tu komentujesz wogole dzieciaku.
Pawelek - 2019-01-10, 21:59

Nie mów do mnie jak do starego kondonie od frigosa
DawidSalata1 - 2019-01-10, 22:03

facet jestes nikim siedzisz 24/7 bez zycia i rodziny a dopiero dzieckiem jestes idz na dwor pograj w pokemony czy co tam sie bawicie na osiedlu. nie bede z toba gadac bo to sensu nie ma dla mnie jestes nikim i
Samis - 2019-01-10, 22:31

Pawelek napisał/a:
Znowu brat grał na koncie?


+1
Obraza Administracji także unbana nie będzie. Jak inny team mógł Cię sprowokować, żeby wyzywać @Wareza

DawidSalata1 - 2019-01-10, 22:37

pon prostu wypsnelo mi sie 1 raz i przepraszam z gory. ale widzisz krasny te osoby co mnie nie lubia chca delete dla mnie tak tylko oni zeby na wara nie miec jak wychodzic a pawelek i korek pierwi do tego. mi tam nie zalezy na postaci. przeproslem i tyle w temacie a krasnet zrobi jak zrobi ja grac dalej bede
DawidSalata1 - 2019-01-10, 22:42

Pawelek Samis korek co tu kurva gadac same randomy co na warze popadali placza do tej pory i chca delete . to zalosne dzieci zycie niemaja przez gre. krasnet mowil zebym przeprosil wiec to robie daje temat a komentuja ci co dostaja na warze ?? o co wam chodzi ty wogole grac nie umiesz a pchasz sie do gry ahhahahaha szczegolnie samis. krasnet dasz un bedzie oki niedasz tez bedzie oki boja nadal bede grac ale kazdy wie ze koreks samis pawelek to wafle i frajerzy co na wolnosci zeby zyc wala z dupy


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group