:: Forum.DBVictory.eu Strona Główna

Ogłoszenie 

¤¤ Regulamin serwerów ! PRZECZYTAJ ABY UNIKNĄĆ BANA ! (24.06.2011r) ¤¤

NIE PODAWAĆ NIGDZIE LOGINU/HASŁA DO SWOJEGO KONTA W GRZE !! NIE MA DARMOWEGO PACCA/ITEMÓW/PPOINTS PO ZALOGOWANIU SIĘ NA JAKIEŚ STRONCE, TO ZWYKLE STRONY ABY WYŁUDZIĆ KONTA GRACZY.. !!
(Jeżeli podałeś gdzieś swoje dane zmień je jak najszybciej !)

PACC SCROLL !! (You see a PACC For 31 Day Scroll.) - Uważaj co kupujesz !!

Zagłosuj na Nas w TopListach ! (: raz dziennie ! :) - Wystarczy 1 klik
Zaglosuj ! slump.toplista.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Gracz dark
Autor Wiadomość
SM 

Server: s1
Nick: Senzu Master
Wysłany: 2017-10-15, 01:21   Gracz dark

Zapewne wielu ze starych graczy kojarzy gracza Dark < ma on na YT kanał Crazy TeamDBV. Z czasów z których ja go pamiętam to był jedyny ogarnięty brazol którego szanowałem, baa nawet był moim najlepszym wrogiem jak i kumplem jeżeli wiecie co mam na myśli :) ogólnie spoko gościu. Chciałem tylko wspomnieć o tym, że kiedy grał w dbv miał raka, a ostatnio się dowiedziałem, że niestety przegrał walkę z tym gównem około półtora roku temu i już go z nami nie ma. Ostatnie dni spędził grając w DBV dlatego też założyłem temat żeby chociaż o nim wspomnieć bo warto pokazać, że nawet taka gra jak dbvpotrafi kogoś uszczęśliwić. Poniżej zamieszczam jego ostatnią wiadomość
"CrazyTeamDbv 2012-2015.

I spent my last days of life playing this game and
it was worth.
Against cancer there is not much to do.

Thanks for follow a noob like me > THX FOR ALL <
"

Na prawdę szkoda chłopaka

Frag Movie 1
Frag Movie 2
Frag Movie 3
Gość Pomogłem? daj +

Tutor s1

Nick: Tutor S1
Wysłany: 2017-10-15, 09:16   

[*] W naszym życiu od dnia narodzin zawsze były momenty odejść innych osób. Jedni odeszli z własnego wyboru, inni odeszli, bo my tak chcieliśmy, ich rodzina, znajomi, ciężka, nieuleczalna choroba, przełożony w pracy, kochanka. Jedni odeszli na stałe, już nie wrócą, inne odeszli z nastawieniem, że jeszcze wrócą. Za jednymi tęsknimy długo, całe życie, aż do śmierci a o innych zapominamy po zamknięciu drzwi. Do jednych mamy żal, że odeszli, do innych wdzięczność, że dokonali tego wyboru za nas. Po jednych pozostają miłe wspomnienia, po innych poczucie zmarnowanego wspólnego czasu. [*]