Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Alzotr
2019-02-24, 23:57
Jak poprawnie wymienic sie kontami .
Autor Wiadomość
The Great
Administrator


Dołączył: 04 Lip 2018
Posty: 66
  Wysłany: 2018-07-13, 13:36   Jak poprawnie wymienic sie kontami .

A wiec witam maj nejm is Spupcioo i chciał bym wam pokazać w punktach jak poprawnie wymieniać się kontami z innymi graczami .

Zasady:
1. Jeżeli nie nagrywasz nigdy nie dawaj loginu/haseł jako pierwszy
2. Jeżeli na gracza są jakieś skargi na forum albo wiesz ze będzie próbował Cie oszukać każ mu nagrywać lub się z nim nie wymieniaj .
3. Zawsze sprawdzaj na Forum czy w dziale BOT/CHEAT/OSZUSTWA nie ma nic na ta postać za która chcesz się wymienić.
4. Nigdy ale to nigdy nie dawaj pierwszy paccow, itemkow itp. bo osoba która Cie okradnie może i dostanie delete ale będzie miała to co chciała dostać a ty fige z makiem .

Jak się poprawnie wymienić :
1.zaczynasz nagrywać
2.sprawdzasz czy twoje hasło, mail i login są poprawne
jak to zrobić ?
wpisujesz swoje hasło, login i email do notatnika, kopiujesz wszystko do okienka gdzie się logujesz
S1 - http://dbv.dbvictory.eu/login.html
S2 - http://dbv.dbvictory.eu/war/login.html

po sprawdzeniu hasła loginu i maila możesz przejść do następnego punktu ( nie używaj metody CTRL + C ponieważ nie wiadomo czy skopiowałeś dane hasło czy po prostu przed nagrywaniem skopiowałeś coś innego )

3. teraz rozpoczynasz dialog z osoba która chcesz się wymienić
Dialog powinien wyglądać tak:
Cytat:
JA - Witam
xxx - Witam
JA - a wiec daje chara o nicku xxx za chara o nicku xxx1 tak ?
xxx - tak
JA - ja daje pierwszy wiec jeżeli mnie oszukasz dostaniesz delete tak ?
xxx - tak

teraz podajesz mu passy, login i mail najlepiej na labelu .
4a. w tym punkcie czasami wszystko się komplikuje ponieważ gracze nie zawsze myślą że dostana delete i zmieniają passy i po prostu się wylogowują lub się tłumaczą . Ty i tak masz to wszystko nagrane wiec ich słowa typu " passy nie działają " na nic się nie zdadzą. Wtedy wystarczy filmik wstawić na youtube.pl i zrobić temat w dziale bot/cheat/oszustwa a po pewnym czasie oba chary dostana delete .
4b. Jeżeli wszystko poszło po naszej myśli to gracz podaje nam swoje passy i możemy się cieszyć z nowo nabytej postaci .

Wydaje mi się że wszystko co powinienem napisać na ten temat to napisałem a jeżeli o czymś zapomniałem proszę dodać to pod tematem .
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
 
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  




Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 11