Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Alzotr
2019-02-24, 12:49
Prędkość porusznia się
Autor Wiadomość
arthas928 

Nick: Mitsuki
Dołączył: 25 Lip 2018
Posty: 21
Wysłany: 2018-08-16, 15:21   Prędkość porusznia się

Witam!

Mam takowy problem, mam 412 lvl po reb, 39 speed, 43 z bandem (generalnie utarło się kiedyś że speed 39 daje najwięcej a potem nie warto skillować, nie wiem ile w tym prawdy) i generalnie wygląda to tak że np 150 lvl przed reb, ze speedem takim jak ja zapiernicza jak mały samochodzik, a moja postać (gdy kliknę na mapie w dane miejsce) zamiast biec ciągle robi 3-4 kroki pauza na około 0,5-1s znów 3-4 kroki i znów pauza.
Jakim cudem niższy level z tym samym speedem pokonuje tę samą odległość 3-4 krotnie szybciej? Czy może to wynikać z ustawień klienta?

Proszę o odpowiedź bo jest to naprawdę frustrujące gdy np, kogoś gonię, stoję przy nim targetuje go na follow i nie mam szans nawet się do niego zbliżyć, moja postać biegnie i nagle się zatrzymuje a mój oponent w tym momencie znika z mojego ekranu, jego postać nawet na chwilę się nie zatrzymuje. Czy macie jakiś pomysł w czym może być problem?
 
 
 
Sqrczybyk 

Nick: Syn Łysegoo
Dołączył: 31 Lip 2018
Posty: 15
Skąd: Poland
Wysłany: 2018-08-16, 15:32   

Biegaj na prawym przycisku myszy.
 
 
 
Alzotr 

Nick: Alzotr
Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 21 Lip 2018
Posty: 220
Ostrzeżeń:
 999/3/6
Wysłany: 2018-08-16, 17:19   

Najszybciej biega tak czy siak ppm, ale może to też wynikać z Twojego ping'u (połączenia internetowego).
 
 
 
arthas928 

Nick: Mitsuki
Dołączył: 25 Lip 2018
Posty: 21
Wysłany: 2018-08-16, 23:39   

No rzeczywiście, nigdy bym nie pomyślał że można biegać prawym przyciskiem myszy ponieważ gdy go klikałem wyskakiwało mi look/use. Wydaje mi się to głupie że to jakim przyciskiem myszy zmienia cokolwiek odnośnie prędkości poruszania się. Dobra dzięki, myślę że można zamknąć.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  




Strona wygenerowana w 0,055 sekundy. Zapytań do SQL: 11