Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Alzotr
2019-02-25, 00:03
Spierdolony balans Vicka do reszty postaci ;)
Autor Wiadomość
Skiadrum


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Lip 2018
Posty: 49
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2018-08-13, 01:51   Spierdolony balans Vicka do reszty postaci ;)

Tak jak w temacie. Zaczne od tego, że Vickiem na 570 bije z obszaru tyle co Trunk 450 - mam na myśli furie u Trunksa ;) Druga sprawa - target. Vicek nie ma nic - jedyne co to ki attack, który w porównaniu do reszty SSIE. Banshee Blastem nie zastąpisz bo też spierdoliliście tego spella tak, że bije mniej niż Galick Gun. Vicek falą nie powala, właściwie nie porównywałem w pełni, ale jeśli bije 2k więcej niż taki Gohan, ale na tym samym lvlu - to dla mnie nie jest to jakaś wielka różnica w prównaniu do tego co jest z targetem czy obszarem. Zrobiliście z tej postaci totalne gówno. Albo usuńcie Vicka w pizdu, bo jest on totalnym zerem w porównaniu do reszty postaci, albo dajcie boosta, bo odjebaliście maniane po całości. PS. Jeśli ktos planuje grać Vickiem. ODRADZAM. A przynajmniej teraz. Jeden wielki syf, totalna porażka i strata czasu bo Cie wpierdoli gościu na FPQ 350 lvl np taki Gohan, kiedy Ty masz np 700 Vickiem i FSPQ czy co tam chcesz. Błagam skończcie tą pajacerke, bo to jakaś parodia. I serio - tak gadaliście o genialnym balansie? Gdzie niby ten balans. Biegasz z furie, bijesz jak nafukany Tyson (oczywiście jak grasz charem z furie) i generalnie jest zajebiscie, a grasz Vickiem i jedyne co można robić to stać w temple bo do tego sie nadaje teraz ta postać. I nie, nie ma czegoś takiego jak "JA PREFERUJE MFA I SIE NAUCZ GRAĆ Z MFA" bo to nie o to chodzi. Chodzi o ten pierdolony balans, którego teraz nie ma w ogóle. Też lubie expić z mfa, ale chodzi mi o całokształt. Kiedy nie masz mfa. A o targecie nie wspomnę bo jego nie masz do końca gry, ale to się da ostatecznie znieść, chociaż Banshee można by też co nieco zboostować. Tyle w temacie
_________________
 
 
 
Ryykus 

Nick: Don Ryykus
Dołączył: 16 Lip 2018
Posty: 91
Wysłany: 2018-08-13, 03:20   

Serio vicek jest taki slaby? Zawsze go propsowalem bo z tego co pamietam Fale mial bardzo dobra jak i obszar genialny a target to byl jedyny minus :p
_________________
 
 
 
Krasnet 


Nick: Krasnet
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Lip 2018
Posty: 123
Skąd: Koszalin
Wysłany: 2018-08-13, 05:02   

do banshee beda poprawki kwestia update'a ktory zaraz bedzie ;d
_________________
One day you will wake up and there won’t be any more time to do the things you’ve always wanted. Do it now.
 
 
 
Mitsuki

Dołączył: 23 Lip 2018
Posty: 48
Wysłany: 2018-08-14, 00:31   

Tak potwierdzam dzisiaj zrobiłem Victoriusa i się dziwie czemu ze speli mało bije w traina z psychic whip na 481lvl bije po ok. 40k a w mobka chyba połowę więc naprawcie to..
ss: https://imgur.com/a/srVuP9D tylko w bardocki mniej bije im większa forma bardocka tym mniej bije.
 
 
 
krychaxp 


Nick: Krychaxp
Dołączył: 14 Lip 2018
Posty: 183
Skąd: DBV
Ostrzeżeń:
 1000/3/6
Wysłany: 2018-08-14, 14:41   

pamietaj zawsze w co bijesz bo taki np. ultra bardok bo wiekszego arma niz chibi gunso i inny dmg zadajesz
 
 
 
Neutralizado 

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 16 Lip 2018
Posty: 84
Skąd: Sanok
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2018-08-14, 15:17   

Dodajcie Vickowi jakiegoś np:"Psychic Blast" jako target i będzie po problemie.
 
 
 
krychaxp 


Nick: Krychaxp
Dołączył: 14 Lip 2018
Posty: 183
Skąd: DBV
Ostrzeżeń:
 1000/3/6
Wysłany: 2018-08-14, 17:06   

ja mam naprzyklad na uub lepsza obszarowke (Super Disguised Attack) od targeta (belly attack)
 
 
 
YoungSosa

Dołączył: 27 Lip 2018
Posty: 38
Wysłany: 2018-08-14, 18:23   

Ale po rebie masz na vicku 2 najlepszy obszar i najmocniejsza tube to o co ci chodzi
 
 
 
Mr Domino
Moderator


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 14 Lip 2018
Posty: 66
Wysłany: 2018-08-14, 18:32   

Wiec tak Drogi Użytkowniku Victoriusa... Nie wiem skąd ci takie dane wyskoczyły przed chwilą przetestowałem Najlepszy obszar trunka 500lvl Final Sword furie i bił z tego 75k z furie 62-65k po chwili sprawdzilem obszar 500 vicka oby dwa chary po spq z super psychic whip bił po 79k.. co do Fali tez jest prawie identczny jak Flash bang u trunka a wiadomo że trunk ma jedną z lepszych fali.. więc jesli chodzi o vicka to ma bardzo dobry obszar po rebie jak i combo logicznym jest to że jego target będzie kupa każda postac ma + i -

Goku + Fala i target - obszar
Vegeta + obszar - Fala+target
Freeza + obszar i target - Fala
Androidy + obszar - Srednia fala i target
Cell + fala - Sredni target i obszar
bym mógł tak wymieniać i wymieniać
 
 
 
Ryykus 

Nick: Don Ryykus
Dołączył: 16 Lip 2018
Posty: 91
Wysłany: 2018-08-14, 20:15   

niewiem skad masz te plusy i miusy jesli target vegety to plus , a andro maja srednia fala mimo ze bije tyle co s kame ?;s

Ale to tak offtopic :D

Jesli vicek dalej ma mocna tube i bardzo dobry obszar to mysle ze jest calkiem zbalansowany tylko moim zdaniem przyrost ma sredni :

Przyrosty po rebie są w miarę wyrównane więc nie patrz na to że na 145/155
Ostatnio zmieniony przez Krasnet 2018-08-15, 03:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  




Strona wygenerowana w 0,155 sekundy. Zapytań do SQL: 11