Poprzedni temat «» Następny temat
Propozycja na BOTY
Autor Wiadomość
Darax1991

Dołączył: 12 Paź 2021
Posty: 7
Wysłany: 2022-05-11, 08:18   Propozycja na BOTY

Jak wiecie co edycje problemem są boty, ludzie przerabiają cla ssic klienta i dzięki temu mogą używać Elfa, rzadko zdarzają się osoby które expia na full afk ale najczesciej sa to osoby na auto target, leczenie, albo cavebot przy warunkach kontrolowanych ;
Każdy kto gra tutaj od wielu edycji jest w stanie wymienić kto gra na bocie, ale administracja nie daje im banów - bo nie ma dowodów, ale wystarczy wyjsc na war'a i co drugi na auto targecie albo na combo liderze.
są też ludzie którzy znaja sie z suportem i są takowe lekkie zezwolenia dla nielicznych tak jak za czasów pajaca Krasneta który bral oplaty za bocenie , ale do rzeczy proponuje usuniecie klienta classic i przymusowe uzywanie wersji BETA i to zmieni o 95 % ilości botów na tym serwerze jak nie 100 %.

Moja propozycja to :
* WYMUSZENIE uzywania bety by poprawiło grę dla ludzi którzy chcą grac fair.
Albo Wpisywanie kod’ów tak jak kiedys też byłoby super zmianą ale opcja by aktywowala się po jakimś tam czasie na expie, raz po 5 mintach, raz po 10, a raz za 15 sekund dosłownie randomowo. Questy typu GoD, MM i inne wyłączone; a żeby było trudniej moby z Q daja zero expa ; Ponadto jeżeli idziesz afk wpisujesz komende !stopexp wtedy wtedy kontola zostaje wylaczona i tez nie mozesz atakowac mobow. ( Dla obu wersji clienta )
* Odblokowanie forum z nagraniem botów – przymusowe -
* Profity dla osób grających na Becie
* utrudnienia dla osób grajacych na classic’u np. Koniecznia gra na cascie bez hasla; usuniecie uzywania na WSAD, brak bonusów za uzywanie setów;
1 pp za złapanie bota na expie jako nagroda w czyszczeniu tego scierwa;
--------------
dziekuje za uwagę.
 
 
 
Andi 

Dołączył: 24 Kwi 2022
Posty: 3
Wysłany: 2022-05-12, 17:47   Re: Propozycja na BOTY

Darax1991 napisał/a:
Jak wiecie co edycje problemem są boty, ludzie przerabiają cla ssic klienta i dzięki temu mogą używać Elfa, rzadko zdarzają się osoby które expia na full afk ale najczesciej sa to osoby na auto target, leczenie, albo cavebot przy warunkach kontrolowanych ;
Każdy kto gra tutaj od wielu edycji jest w stanie wymienić kto gra na bocie, ale administracja nie daje im banów - bo nie ma dowodów, ale wystarczy wyjsc na war'a i co drugi na auto targecie albo na combo liderze.
są też ludzie którzy znaja sie z suportem i są takowe lekkie zezwolenia dla nielicznych tak jak za czasów pajaca Krasneta który bral oplaty za bocenie , ale do rzeczy proponuje usuniecie klienta classic i przymusowe uzywanie wersji BETA i to zmieni o 95 % ilości botów na tym serwerze jak nie 100 %.

Moja propozycja to :
* WYMUSZENIE uzywania bety by poprawiło grę dla ludzi którzy chcą grac fair.
Albo Wpisywanie kod’ów tak jak kiedys też byłoby super zmianą ale opcja by aktywowala się po jakimś tam czasie na expie, raz po 5 mintach, raz po 10, a raz za 15 sekund dosłownie randomowo. Questy typu GoD, MM i inne wyłączone; a żeby było trudniej moby z Q daja zero expa ; Ponadto jeżeli idziesz afk wpisujesz komende !stopexp wtedy wtedy kontola zostaje wylaczona i tez nie mozesz atakowac mobow. ( Dla obu wersji clienta )
* Odblokowanie forum z nagraniem botów – przymusowe -
* Profity dla osób grających na Becie
* utrudnienia dla osób grajacych na classic’u np. Koniecznia gra na cascie bez hasla; usuniecie uzywania na WSAD, brak bonusów za uzywanie setów;
1 pp za złapanie bota na expie jako nagroda w czyszczeniu tego scierwa;
--------------
dziekuje za uwagę.


jestem na nie wpisywanie kodu jestes na hard quest tankujesz wszystko i teraz wpisz kod
 
 
 
Brazil

Dołączył: 07 Sie 2018
Posty: 37
Wysłany: 2022-05-12, 19:29   

Jestem na tak z wywaleniem classic clienta, nikomu to niepotrzebne a można na nim bocić. Ciężko kogoś nagrać z botem bo ludzie mają poustawiane wszystkie alarmy jakie można tylko sobie wyobrazić, chociaż część osób nadal daje się złapać.

Darax1991 napisał/a:

Albo Wpisywanie kod’ów tak jak kiedys też byłoby super zmianą ale opcja by aktywowala się po jakimś tam czasie na expie, raz po 5 mintach, raz po 10, a raz za 15 sekund dosłownie randomowo.

Jak wywalą starego klienta to te kody nikomu nie są potrzebne. Zostaną pewnie tylko nieliczny którzy używają jakiegoś taskera.

Darax1991 napisał/a:

* Odblokowanie forum z nagraniem botów – przymusowe -

Hmm, ja tam teoretycznie mogę utworzyć nowy temat - więc nie wiem w czym problem.


Darax1991 napisał/a:

* Profity dla osób grających na Becie

Zbędne jak wywalą starego klienta.

Darax1991 napisał/a:

1 pp za złapanie bota na expie jako nagroda w czyszczeniu tego scierwa;

ciekawy pomysł, jestem za


Darax1991 napisał/a:
ale do rzeczy proponuje usuniecie klienta classic i przymusowe uzywanie wersji BETA i to zmieni o 95 % ilości botów na tym serwerze jak nie 100 %.

z tymi procentami to trochę poleciałeś, chyba że nie wliczasz w to jakiegoś taskera. Cały czas parę osób "boci" na trainach od kilku dni :D
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
 
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  




Strona wygenerowana w 0,097 sekundy. Zapytań do SQL: 9