Poprzedni temat «» Następny temat
Wodzu bot
Autor Wiadomość
Beta Ray Bill

Dołączył: 01 Kwi 2019
Posty: 7
Wysłany: 2020-06-04, 18:54   Wodzu bot

Twój Nick: Queen
Nick Osoby Łamiącej Regulamin: Wodzu
Serwer: S1
Opis sytuacji: Bot, poruszanie sie lewo/prawo/góra/dół. Trapowałem go, aby odszedl od traina
Filmik/screen: https://youtu.be/exrPvE6ryMw
 
 
 
Sayro 


Nick: Wodzu
Dołączył: 04 Sty 2020
Posty: 10
Skąd: Opolskie
Wysłany: 2020-06-05, 15:02   

jaka szkoda, że nie dałeś całego filmiku :mrgreen: :mrgreen:
Byłem przy tym i czekałem aż się odpalisz, później dałeś flya i patrzyłeś czy nikogo nie ma. Jeśli już nagrywasz to nagrywaj do końca, jak dałeś flya i zszedłeś to widziałeś jak dałem transa i poszedłem dalej na trainy, tego już nie nagrałeś, co? :lol:
 
 
 
Beta Ray Bill

Dołączył: 01 Kwi 2019
Posty: 7
Wysłany: 2020-06-05, 15:24   

To, że podszedłeś do komputera pod koniec nie zmienia faktu, że korzystasz z bota. Już raz cię wyciągnąłem z trainow jak bociles i cię zabiłem, po prostu szkoda pz na ciebie ;-)
 
 
 
Sayro 


Nick: Wodzu
Dołączył: 04 Sty 2020
Posty: 10
Skąd: Opolskie
Wysłany: 2020-06-05, 17:26   

Cytat:
"To, że podszedłeś do komputera pod koniec nie zmienia faktu, że korzystasz z bota."


Sam przyznałeś, że jednak byłem :roll: i nie pod koniec, bo cały czas byłem przy tym i nie robiłem nic, bo chciałem żebyś się odpalił, jak wyjdę z trainów. Gdy mnie wypushowaleś na lewo to na końcu filmiku poszedłeś w prawo to film się urywa(dlaczego??).. A wtedy dałeś fly i patrzyłeś czy nikogo nie ma, ale się osrałeś jak napisałem i dałem transa. Nie mam zamiaru więcej wypowiadać się na ten temat, tym bardziej że nie dałeś całego filmiku, tylko tak sobie ustawiłeś żeby był na twoją korzyść :)
 
 
 
Beta Ray Bill

Dołączył: 01 Kwi 2019
Posty: 7
Wysłany: 2020-06-05, 23:24   

Dosyć śmieszna sytuacja, kiedy pisałem że korzystasz z bota przy tobie to nic nie odpowiadaleś, a tak poza tym to każdy kto chociaż przez chwilę siedzi na trainach w Nova widzi że ciągle bocisz.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
 
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  




Strona wygenerowana w 0,152 sekundy. Zapytań do SQL: 10