Poprzedni temat «» Następny temat
Kradzież Nicku
Autor Wiadomość
Sayro 


Nick: Wodzu
Dołączył: 04 Sty 2020
Posty: 10
Skąd: Opolskie
  Wysłany: 2020-01-11, 00:47   Kradzież Nicku

Witam,

Twój nick: Angar
Nick Osoby Łamiącej Regulamin: Sayro
Serwer : s1
Opis sytuacji przedstawiam poniżej.

Niestety chciałbym zgłosić nadużycie/kradzież mojego nicku. Chciałbym z góry zaznaczyć, że chciałem sprawę załatwić bez tego typu zgłoszeń. Ale z gościem się nie da dogadać, więc założyłem temat, bo jestem bezsilny w tej sprawie. Przejdźmy do konkretów.

Ukradziono mi nick "Sayro" osoba, która to zrobiła, była mi znajomą osobą, ponieważ wcześniej sprzedałem mu postać o nicku Sairo. Do feralnego dnia doszło bodajże z 30 na 31 grudnia, gdy zamieniałem się postaciami z innym graczem. Wymiana przeszła pomyślnie, ale dlaczego o tym piszę? Ponieważ ta osoba, z którą się wymieniałem postaciami miała zmienić mój nick jaki obecnie miałem na tamtej postaci "Sayro" I tak też się stało, zmienił nick parę godzin później, było to w nocy a mnie online nie było i nie zdążyłem zmienić swojego nicku. No i niestety, gdy się zalogowałem rano daje nl, nick jest zajęty. Wchodzę po stronce, patrzę gościu zrobił hara pod moim nickiem "Sayro" I to była ta osoba, którą nadmieniłem na samym początku mojego posta. Po prostu wcześniej się pokłóciłem z Tobą osobą i podkreślam zrobił to celowo i specjalnie, bym nie mógł zmienić mojego nicku, na jakim wcześniej grałem. Oczywiście próbowałem się dogadać, żeby mi oddał nick, skasował postać itp, również z Bubuzem pisałem o tym, ale pisał, że nic nie jest w stanie zrobić. Har tylko został zrobiony dlatego, by zająć mój nick i zrobić mi na złość, co widać gołym okiem, har ma 10 lvl i tylko stoi.

Pisałem tej osobie, co za to grozi i że to zgłoszę, ale były wyzwiska i obelgi.

Teraz przedstawię dowody, że ten nick jest mój, ss niżej.
PROSZĘ ZWRÓCIĆ UWAGĘ NA ZDJĘCIE 2 ORAZ 3. Zdjęcie 3 zrobiłem dzisiaj, na obecnie postaci której gram, głównie dlatego, żeby było jednoznacznie widać, że postać autentycznie jest moja. Ponieważ obydwa zdjęcia są w tym samym pomieszczeniu :)
Jakość nie zaskakuje, bo zdjęcia z telefonu i nie myślałem, że się przydadzą, więc nie robiłem więcej.


następny ss:



I ostatni


Myślę, że przedstawiłem wystarczająco dużo dowodów, by dowieść, że ten nick należy do mojej osoby. Jeżeli administracja uzna, że to za mało, to oczywiście mam grono znajomych w grze, którzy mogą potwierdzić, że to prawda i jestem tą osobą. I osoba z którą, wymieniałem się postaciami ma nick obecnie Blant N Placek , która również potwierdzi autentyczność moich zeznań.

To wszystko, liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej prośby. Jeżeli wszystko pójdzie dobrze i istnieje możliwość to poproszę od razu nl na moją obecną postać "Angar" na nick "Sayro" za oczywiście dni pacca. Żeby mnie nikt znów nie uprzedził. Jeśli nie ma takiej możliwości to zmienię ręcznie.
Dziękuje i pozdrawiam.
 
 
 
eryk407

Dołączył: 03 Lut 2019
Posty: 13
Wysłany: 2020-01-11, 15:49   

ale debil ja pierdole wiesz co tj ss?
 
 
 
Sayro 


Nick: Wodzu
Dołączył: 04 Sty 2020
Posty: 10
Skąd: Opolskie
Wysłany: 2020-01-11, 16:34   

I dlaczego mnie obrażasz? Trochę kultury. Nie miałem innych ss bezpośrednio z gry, bo nie robiłem, bo nie miałem potrzeby. Z telefonu wysyłałem na mess koledze i mam tylko te 2 ss, które dałem, bo innych nie mam. Więc dałem co miałem
 
 
 
eryk407

Dołączył: 03 Lut 2019
Posty: 13
Wysłany: 2020-01-30, 10:27   

Obrażam, bo wyżywam się na tej społeczności przez to zaniedbanie ze strony administracji. Zgłosiłeś coś czego Ci juz nikt nigdy nie zrobi. Nikomu nie polecam gry na tym serwerze jeśli planuje grać dłużej niż miesiąc, legendzie zostały już ostatnie życia, a szkoda bo warez zmarnował potencjał tego co sam wykreował :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
 
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  




Strona wygenerowana w 0,068 sekundy. Zapytań do SQL: 9