Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Mr Domino
2019-04-09, 21:03
Undelete kubi
Autor Wiadomość
Kubi

Dołączył: 09 Kwi 2019
Posty: 3
Wysłany: 2019-04-09, 17:25   Undelete kubi

Kubi
Mr dominoo
Dostałem deleta gdy wracałem z expa do miasta. Domino twierdzi ze używałem bota jednak tak nie było. Wracają expa(będę w pracy) spieszyłem się bo było przed 15 klikałem szybko wszystko co było w okienku battle, zostałem przeteleportowany na wyspę z jedna perfect c17 która tez od razu zaznaczyłem i zabiłem, po czym napisał do mnie domino również od razu mu odpisałem, jednak twierdził dalej ze jestem na bocie. Gdybym bocil nie wiedziałbym ze zostałem tepniety na wyspę i nie odpisałby mu od razu, byl On nie widoczny wiec nie dostałbym żadnego sygnału z bota ze ktoś jest, wiec nie mogłem bocic reagując od razu. Nie posiadam żadnego screena ponieważ wychodziłem już z pracy a było około za 3 15 wiem nawet nie zdążyłbym przerzucić.
Pozdrawiam.
 
 
 
Seard

Dołączył: 06 Gru 2018
Posty: 14
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2019-04-09, 19:58   

XD Każdy kto boci jest niewinny XDDD
 
 
 
Kubi

Dołączył: 09 Kwi 2019
Posty: 3
Wysłany: 2019-04-09, 20:12   

Chyba nie po to się stawia bota żeby siedzieć przed kompem i patrzeć co się dzieje i pisać :)
 
 
 
Mr Domino
Moderator


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 14 Lip 2018
Posty: 66
Wysłany: 2019-04-09, 20:18   

Wrzuci mi się filmik to go wstawię tu żeby wszyscy widzieli "jak nie miałeś auto-target/haste/heal"
 
 
 
Kubi

Dołączył: 09 Kwi 2019
Posty: 3
Wysłany: 2019-04-09, 20:28   

Spoko w wrzuć tylko jak mi udowodnisz to ze miałem to na bocie ? Expiac cały czas się leczę, target tak jak mówiłem zaznaczałem cały czas szybko w okienku battle bo musiałem zdążyć wrócić do 15 do dp a chciałem skończyć taska wiec nie biegłem nie bijąc, a haste tez mam pod hotem obok leczenia i często klikam, ale spoko :) przynajmniej na filmie będzie widac ze od razu ci odpisuje, a do tego bota nie da się użyć
 
 
 
Mr Domino
Moderator


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 14 Lip 2018
Posty: 66
Wysłany: 2019-04-09, 21:03   

Filmik usuwam widział=przyznał się
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  




Strona wygenerowana w 0,113 sekundy. Zapytań do SQL: 11