Poprzedni temat «» Następny temat
Propozycje
Autor Wiadomość
The puzik 


Nick: Nie interesuj
Dołączył: 20 Lip 2018
Posty: 9
Skąd: Płock
Wysłany: 2018-07-25, 15:28   Propozycje

Witam..
Może By tak dodać Ping w client...

Może by tak dodać może już jest nie wiem ale chodzenie na WSAD

Możę przenieść HP I MANE (paski) na górna cześć ekranu Jak aktualnie na RL TIBII.

Może dodac Bonus Exp w party. Za expienie w 4 inne profesje ??

Nie wiem czy Aktualnie jest ale dodać ile czasu do levela i ile Expa Na godzinę :).

Może BY tak dodać OFF trening Jak aktualnie na Rl tibii. By trenował trochę Ki levela czy coś tam..
tylko dla pacc..

Może by tak dodać wysłanie wiadomości do postaci która jest offline

Moze by tak dodac Jakies Global message Ze ktoś wlasnie wbiil 700 lvl itp ?

Radar Działajacy tylko dla Ludzi z PK ??

Aktualizację pobierane przez Client gry?> zamiast pobierać nowy ?

Podczas rozmowy z NPC można kliknąć na podświetlone wyrazy.

Dodać Market ?? Jak na RL TIBII

Może by tak dodać ITEM SHOP w grze ?? Dodatkowa Opcja koło Opotions IPT. Tylko ze Market Klikasz i jak masz Ppointsy kupujesz senzu które pojawiają sie w depo Np po zakupie zamykasz okno i grasz dalej :) ??

Acha no i oczywiście Kupowanie pacc poprzez przelew bankowy.. trzeba czekać az admin zaloguje i rozda punkty zakupione ale to tyle czasu zajmuje ze masakra. Zanim wroci zanim zobaczy kto gdzie i jak to zajmie pół dnia.. Zautomatyzował by to jakoś na Rl tiibii Na nic nie trzeba czekać masz kase masz Wszystko i odrazu, :). Oczywiście co innego Jak ktos Kupuje pacc na allegro to pare godzinek może i musi poczekać ale jak odrazu przez Cipsoft To czeka się na pacca 2 sekundy. Poprawiłbym to
 
 
 
 
Alzotr 

Nick: Alzotr
Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 21 Lip 2018
Posty: 220
Ostrzeżeń:
 999/3/6
Wysłany: 2018-07-25, 21:40   

Cytat:
Może By tak dodać Ping w client...

Też już o tym wspominałem wystarczy spojrzeć wcześniej post.

Cytat:
Może by tak dodać może już jest nie wiem ale chodzenie na WSAD

Już jest, nawet i na starym kliencie.

Cytat:
Możę przenieść HP I MANE (paski) na górna cześć ekranu Jak aktualnie na RL TIBII.

Pomysł spoko ale czy ułatwiło by to cokolwiek, większość i tak już przyzwyczajona do górnego prawego rogu.

Cytat:
Może dodac Bonus Exp w party. Za expienie w 4 inne profesje ??

To nie jest imo moim zdaniem ingerencja w klienta a grę.

Cytat:
Nie wiem czy Aktualnie jest ale dodać ile czasu do levela i ile Expa Na godzinę :).

Wystarczy najechać na pasek z exp'em i jest pokazana wymagana ilość expa, ale nie ma ile czasu to jedynie to można dodać bo w starym kliencie jest to i to. Z drugiej strony, ktoś kto chce wiedzieć w ile wbija lvl to sam sprawdza jak kogoś to nie interesuje to nie robi tego.

Cytat:
Może BY tak dodać OFF trening Jak aktualnie na Rl tibii. By trenował trochę Ki levela czy coś tam..
tylko dla pacc..

Też nie dotyczy klienta lecz gry i całkowicie na nie.

Cytat:
Może by tak dodać wysłanie wiadomości do postaci która jest offline

Tutaj uważam, że dobry pomysł. Jestem za dodaniem tego.

Cytat:
Moze by tak dodac Jakies Global message Ze ktoś wlasnie wbiil 700 lvl itp ?

To też ingerencja w grę a nie klienta, nie potrzebne moim zdaniem.

Cytat:
Radar Działajacy tylko dla Ludzi z PK ??

Rozwiń myśl jakbyś mógł.

Cytat:
Aktualizację pobierane przez Client gry?> zamiast pobierać nowy ?

Przypuszczam, że dużo pracy przy czymś takim, komu szkodzi wejść na portal->download włączyć link i pobrać

Cytat:
Podczas rozmowy z NPC można kliknąć na podświetlone wyrazy.

Bardzo fajna sprawa, ale wtedy Warez musiałby też każdego npc zmieniac i dodawać mu taką opcję do wyboru a nie którzy odpowiadają na kilka wiadomości, nie wiem czy nie było by trochę przez to chaosu, ale pomysł bardzo fajny.

Cytat:
Dodać Market ?? Jak na RL TIBII

Jeśli jest taka możliwość, jestem za.

Cytat:
Może by tak dodać ITEM SHOP w grze ?? Dodatkowa Opcja koło Opotions IPT. Tylko ze Market Klikasz i jak masz Ppointsy kupujesz senzu które pojawiają sie w depo Np po zakupie zamykasz okno i grasz dalej :) ??

Bajer który jakoś super nie jest potrzebny w grze a potrzeba troszkę czasu na zrobienie tego, moim zdaniem zbędne.

**Ten dział miałbyć od propozycji do klienta OTC a nie odnośnie całego systemu DBV. Zawsze też masz zwykły dział "propozcyje" i tam napisać, żeby każdy mógł się wypowiadać co myśli o tym.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
 
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  




Strona wygenerowana w 0,061 sekundy. Zapytań do SQL: 10