Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Alzotr
2019-02-24, 12:51
Czy problem z fragami istnieje?
Autor Wiadomość
Traitor

Dołączył: 17 Lip 2018
Posty: 49
Wysłany: 2018-11-07, 00:07   Czy problem z fragami istnieje?

Cześć wszystkim


Kiedyś byłem taki jak Wy, zabijałem kogo popadnie na serverze. Pnąłem się ku górze w rankingu top PVP, jednak pewna sytuacja odwróciła mi priorytety i chciałbym się z wami podzielić refleksją na ten temat. Mi ban za fragi kiedyś objawił droge, którą podążam do dzisiaj. Kiedyś - w sierpniu biegałem sobie po róznych wyspach dbvictory z tak zwanym przez ludzi - red skullem. Byłem młody i nieświadomy tego, co wyprawiam i jak moje działania wpływają na innych ludzi. W akcie agresji zabiłem sobie chłopaka, który był zupełnie nieświadomy - klasyczne kombo od tyłu, w plecy jak zwykła żmija i pojawił mi się komunikat mówiący o tym, że czeka mnie przerwa od gry. W pierwszej chwili byłem bardzo zdenerwowany, jednak od tamtej pory wiele się zmieniło. Stałem się milszym człowiekiem, przestałem klnąć i zacząłem pomagać innym. Niestety, gdy powróciłem po odbytej pokucie na server i chciałem sprzedać swoją postać za paysafecardy, by przekazać całość pieniężną na rzecz fundacji charytatywnych otrzymałem delete. Tu pojawia się pytanie, czy lepsze jest zabójstwo z premedytacją od tyłu, w plecy.. a może, bezinteresowna pomoc innym, która jak widzicie dla podmiotu A zakończyła się gorzej niż w sytuacji śmiertelnej. No tak, gorzej, ale tylko w aspekcie fizycznym, bo dusze mam spokojną

A Wy jak myślicie, może wyłączenie pvp w określonych porach byłoby dobrym pomysłem? Nie każdy chce podążać drogą ciemności.
 
 
 
goldens

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 15 Lip 2018
Posty: 169
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2018-11-07, 00:22   Re: Czy problem z fragami istnieje?

Traitor napisał/a:

Niestety, gdy powróciłem po odbytej pokucie na server i chciałem sprzedać swoją postać za paysafecardy, by przekazać całość pieniężną na rzecz fundacji charytatywnych otrzymałem delete. .

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
 
 
 
Dreax

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Lip 2018
Posty: 123
Ostrzeżeń:
 1000/3/6
Wysłany: 2018-11-07, 00:27   

mi sie wydaje ze yo skurwysyn wy glupie kutasy wy kurwy jebane wy dwa madasy
_________________
Koperfield
 
 
 
sayonara natsu

Dołączył: 14 Lip 2018
Posty: 53
Wysłany: 2018-11-07, 11:27   

daje okejke
 
 
 
Neutralizado 

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 16 Lip 2018
Posty: 84
Skąd: Sanok
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2018-11-07, 12:21   

Podziwiam wewnętrzną przemianę.
Oby było więcej takich graczy.

Jak spotkasz wroga na respie, wyrzuć jemu swoje eq wraz z bp senzu i powiedz że go kochasz. Na pewno pozytywnie wpłynie to/odmieni wasze relacje.
_________________
"Pamiętaj, to człowiek nie kosmita chodził po wodzie"
 
 
 
Krul

Dołączył: 28 Lip 2018
Posty: 23
Wysłany: 2018-11-16, 21:43   

#FreeTraitor XD
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  




Strona wygenerowana w 0,144 sekundy. Zapytań do SQL: 11