Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Alzotr
2019-02-24, 23:52
pare propozycji.
Autor Wiadomość
Dbryy

Dołączył: 15 Lip 2018
Posty: 26
Wysłany: 2018-08-24, 21:04   pare propozycji.

Wiadomo, ze nawet na stan 100 osob dziennie to i tak polowa stoi przy trainach i jest przed rebem od poczatku resetu wiec moja pierwsza propozycja jest zmniejszenie liczby osob na questy.
Po co na mfa III sa 3 osoby? skoro i tak to sie robi w pojedynke. Bez sensu, serio.
Na MFA II teraz znalezc ekipe to masakra, a jak juz w ogole sie znajdzie to zawsze jakis brazol albo inny debil padnie i trzeba prosic krasneta (ktory nie odpisuje) zeby tepnal.
Lub po prostu zrobic, ze mozna robic z ludzmi, ktorzy juz maja done. (mialo byc przed resetem, ale ten reset dal to samo co przed :))

Druga propozycja to jest dodanie tp lub teleportow na no logout zone, bo na takim godzie, power recover, nie da sie z tego wyjsc i trzeba czekac na tp, a jak wyzej. Krasnet czesto nie odpisuje, odpowiada.

Naprawic !q, bo fly zrobilem na 360, a pisze, ze jest od 450 i nie mozna sie tepac. gdy chcesz tp na mfa 2 to cie tepa na drodze do 3 na serce, a gdy chcesz sei tepnac na mfa 3 to cie tepa przed drzwi (dziwne).


Taka przyziemna to moze dodanie upow do whiss stafa etc. lub po prostu wiekszego progressu przy wbijaniu. Bo niczym sie nie rozni 70, a 80 (ktory jest maxem).

Sagi jak god zrobic np. na % lub ze mozna wejsc w ile osob sie chce (taka luzna propozycja)
 
 
 
Ryykus 

Nick: Don Ryykus
Dołączył: 16 Lip 2018
Posty: 91
Wysłany: 2018-08-24, 21:28   

Jestem za na dodanie teleportow przy godzie,recoverce reszta na nie
_________________
 
 
 
krychaxp 


Nick: Krychaxp
Dołączył: 14 Lip 2018
Posty: 183
Skąd: DBV
Ostrzeżeń:
 1000/3/6
Wysłany: 2018-08-25, 23:09   

jestem za tp przy godzie, recoverce,freza helmet
a na fly nie ma wyznaczonego lvl bo mozesz latać na 1 lvl xd
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  




Strona wygenerowana w 0,065 sekundy. Zapytań do SQL: 11