Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Krasnet
2018-10-24, 00:56
Rzekoma kradzież
Autor Wiadomość
Everyday Smoke Weed

Dołączył: 06 Sie 2018
Posty: 11
Wysłany: 2018-08-25, 03:40   Rzekoma kradzież

Witam Kupilem postac Cell 540lvl MAX reb SPQ, zamiane przeprowadził Alzotr, pisalem mu,ze wrazie jakby postac delated miala czy cos to ja nie biore za to odpowiedzialnosci - nie bede tracic pieniedzy w bloto wszystko wporzo i teraz spamuje mi Hasret ze ta postac ma delated itp, ja nie odpowiadam za tą postać kupilem ją uczciwie i jak ma dostac delated to ja chce odzyskac moje 2 pacce.Czekam na ODP co do tej sprawy
 
 
 
Alzotr 

Nick: Alzotr
Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 21 Lip 2018
Posty: 220
Ostrzeżeń:
 999/3/6
Wysłany: 2018-08-25, 06:54   

Witam, za każdym razem zanim przeprowadzę wymianę sprawdzam dział: Bot/Cheat/Oszustwa, jeśli nie ma zgłoszeń to nie mam podstaw by nie przeprowadzić owej wymiany, do Krasneta też nie będę pisał za każdym razem czy postać "x" może zostać sprzedana/wymieniona bo nie zawsze się ma czas, w końcu jest od tego odpowiedni dział który pozwala być na bieżąco i tutaj najlepiej jakbyście dodawali swoje zgłoszenia na graczy, wtedy nie będzie takich problemów.

Dodam jeszcze, że nie ma co się takimi rzeczami pochopnie przejmować. Najlepiej po prostu napisać do Krasneta, czy dostał zgłoszenie na owego gracza i wyjaśnić sytuację. Ja niestety nie mam wglądu na bieżąco do wiadomości na fp Krasneta, dysponuję tylko dostępem do działu: Bot/Cheat/Oszustwa.

Z mojej strony to wszystko.
Pozdrawiam.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  




Strona wygenerowana w 0,051 sekundy. Zapytań do SQL: 11