To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
:: Forum.DBVictory.eu
:: Forum.DBVictory.eu

Propozycje / Suggestions - Zmiany wszystkich postaci, DBV Fight

snedlug - 2020-05-22, 00:23
Temat postu: Zmiany wszystkich postaci, DBV Fight
Elo, z racji, ze weszly te zmiany na DBV fighcie, to pozwole sobie napisac, co sadze o kazdej zmianie

Zmiana Vital Pointa jak dla mnie na +

Bardock:
Buff przyrostu spoko, obszar bedzie za mocny, aktualnie jest dobry.

Bills:
Zmiana Hakaia spoko, obszar powinien byc max 125k na 800 lvlu.

Black Goku:
Klony nawet spoko, ale dodawanie takich specjali np. tylko polowie postaci jest imo chujowe
Zmiana Energy Blade - nie wiem po co zmieniac, bedzie mial po prostu drugi obszar

Brolly:
Wydluzenie fali spoko, a obszar jest juz wystarczajaco dobry.

Buu/Uub:
Wydluzenie fali spoko, obszar buba powinien miec taki sam dmg jak ma wedlug mnie. Exhaust na duchy moze byc.

Androidy + Cell wszystkie:
Tak samo, obszar max 125k na 800 lvlu. Autodestruction jest zajebiscie OP z mfa, wystarczy 4-5 osob i sie osoba rozpierdala.
Specjale do androsow: nie za bardzo je czaje, DBV bedzie bardziej przypominac jakis server wodbo czy cos po tym. Jakby juz takie autodestruction mialo wejsc, to dodac exhaust przynajmniej kilka minut.

Gotrunks:
Na fighcie jest kompletnym bagnem, serio, ta zmiana gigant blaze, ze nie mozna z nim biegac sprawi, ze bedzie najgorsza postacia, jego obszar jest mega slaby (ten nowy), bo bije malo, a nie mozna nawet uderzyc dwa razy (znaczy sie, mozna, ale jest to mega trudne)

Cooler:
Spoko, ale zbuffowalbym dmg z obszaru.

Dende, Piccolo:

Powinien istniec 1 bolt, ktory sie kupuje np za 100 golda i sie nie konczy, makanko powinno nie missowac, wtedy bedzie grywalne.

Dende:
Party buffy spoko, buff do dmg z lapy oczywiscie potrzebny.

Freeza:
Zmiana przyrostu spoko, nie czaje po co dodawac takiego buffa z obszaru, nic to nie zmieni praktycznie.

Janemba:
Ma mega slaby obszar.

Jiren:
Idk szczerze mowiac

Piccolo:
Bezuzyteczne bedzie troche

Shin:
Spoko

Son Gohan:
Spoko

Goku:
Powinien zostac taki jaki jest aktualnie, ale genki damy nie powinno byc widac jak sie laduje.

Tapion:
Obszar powinien byc taki jaki jest obecnie tylko zbuffowac dmg, nie dodawac zadnych dmg po skosie, po prostu dodac np. 10% dmg.

Trunks:
Zmiana przyrostu spoko, obszar powinien zostac taki jaki jest, trunks jest aktualnie mega dobry do expa.

Tsuful:
Zmiana przyrostu spoko, shock attack powinien zostac jak jest.

Vegeta:
Nerf dmg SFSa powinien byc, aby nie odstawala od innych postaci.
Fala moze byc zbuffowana pare k

Victorius:
Zmiana przyrostu spoko, jego target jest aktualnie juz dobry.
Jego buff bedize tak zajebiscie op, ze nawet nie chce tego widziec na warach, bedzie najlepsza postacia [serioXD]

Zamasu:
Powinien obszar byc jaki jest aktualnie tylko zbuffowac dmg procentowo.

Podsumowanie:
Nie powinno sie z zadnej innej postaci robic vegety, bo aktualnie to chyba probujecie, also nie wiem po co dodawac te specjale, skoro tylko polowa postaci je bedzie miala, albo wszystkie, albo zadne. Juz sam fakt, ze shin ma parala, andro silence a inne postaci duchy [po nerfach] sprawia ze gra dla niektorych postaci jest trudniejsza. Elo

Wedlug mnie rowniez powinien zostac znerfiony dmg z targetow w ludzi, poniewaz aktualnie wary sa po 10-20 osob, gdzie mozna osoby sciagac na target, a jak wiadomo pvp na dbv nie polega na spamowaniu targeta :)

Jedynym problemem DBV jest fakt, ze Vegeta jest po prostu dobra postacia do PVP, zajebista postacia do expa oraz ze niektore postaci odstaja przyrostem. Wystarczy ogarnac te kilka postaci i nie trzeba bedzie wywracac calego otsa do gory nogami.

Xandals - 2020-05-22, 00:34

Rzeczy do nerfa/zmiany:
a) buff vicka
b) autodestruction
c)obszary postaci ktore POTRZEBUJĄ po prostu niech bija pare k wiecej (oprocz vege)
d)dziwne buffy (androidy)
e) po co taki buff na freeze ? nikt tego nie uzyje lepiej dac jej 15% na 2 min do 1st fali po to aby nie odstawala fala przez 2 min od innych profesji
f) cofnac gotrunka bo bedzie coolerem jak na dbv

autodestruction tak jak rozpierdolilo c16 w anime to rozpierdoli ci otsa

Mozart - 2020-05-24, 23:10

Spoko spis, szanuję.
- Coolera DMG jest niezłe (szczególnie, że łatwo uderzać 2x jego obszarem, jednak mini buff raczej nie namiesza w rozgrywce);
- Vegeta - zgoda, ta postać niszczy system. W chwili obecnej według mnie powinny zostać wyrzucone obszary bijące 1x bo bieganie z tym na respach jest przykre (niektóre profy muszą bić z obszaru 1x, a inne mają 3x, to się kompletnie kupy nie trzyma - a ma duże znaczenie w expieniu. Chyba, że planujecie zalegalizować bota to wyjebka:));
- Do genki mam duże wątpliwości. DMG jest spore, ludzie tego używają na skrypcie przez co wchodzi równo więc raczej nie powinno być "niewidoczne";
- Obawy z AD w pełni uzasadnione, może to namieszać niepotrzebnie;

Pozdro!



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group