To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
:: Forum.DBVictory.eu
:: Forum.DBVictory.eu

Unban - Unban

Gregy1996 - 2019-02-21, 08:19
Temat postu: Unban
nick Gregy Skywalker
Ban od The Great
powod bana Sharownie postaci
opis sytuacji
A wiec sytuacja wyglada tak ze jakies 4 miesiace temu poprosiłem znajomego z rl czy moglby isc moim charem na questa ponieważ pracuje na nocki a był team na mfa w godzinach wieczornych wiec zrobil mi tego questa ale na następny dzień Me Myself And I << nick kolegi padl kilka razy na lagach neta i zrokowal swoja postac a przy okazji ja dostałem bana mowil mi ze niby jakos przez ip i czy jest możliwość dostana ub na 2 postaciach za rokowanie postaci i sharowanie konta chyba nie ma bana na więcej niż miesiąc ?

Alzotr - 2019-02-25, 13:24

Sprawa napisana już do Greata na Discordzie, jak zdecyduje to dam Ci znać w prywatnej wiadomości na forum.
Gregy1996 - 2019-02-25, 14:01
Temat postu: dowody
chciałbym prosić o jakies dowody w tej sprawie i wtedy odpuszcze
Zbychu IV - 2019-02-25, 14:10

Alzotr napisał/a:
Sprawa napisana już do Greata na Discordzie, jak zdecyduje to dam Ci znać w prywatnej wiadomości na forum.


daj discorda greata pls

Gregy1996 - 2019-02-25, 16:34
Temat postu: beka
z mojej postaci podobno kogos okradli beka bo jak napisałem u góry sytuacje nawet jak mój ziomek kogos okradl to niech on ma bana dalej ale moja freeze chciałbym odbanowac bo nie bralem w tym udzialu
Alzotr - 2019-02-25, 17:06

Gregy tak jak rozmawialiśmy w grze, przedstawiłem Ci sytuację jasno. Próbuj się jeszcze kontaktować z Greatem w grze albo z Warezem. Temat uważam już do zamknięcia.
@Gregy Na przyszłość nie spamuj, piszesz post czekając na podjęcie decyzje a nie żeby wdawać się w dyskusję a potem się robi burdel.
@Zbychu Może Ci to przeszkadza ale po to mi Great dał jakieś uprawnienia na forum bym coś próbował tutaj ogarniać, także ogarnij ten bezsensu spam po co robić burdel.

//Zamykam

Krasnet - 2019-02-26, 02:35

Dodam od siebie moze cos

Dlaczego obudziles sie po 4 miesacach z tym ze masz delete gdzie byles wczesniej?



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group