To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
:: Forum.DBVictory.eu
:: Forum.DBVictory.eu

PL - PROPOZYCJA MINI UPDATE

dezetka - 2018-12-09, 05:22

Regan napisał/a:
dezetka napisał/a:

2. calosciowy bot do zbieranie (nie do expa)


Coś niby jest takiego, nie wiem jak wygląda bo nie gram.
Lecz wiem, że można zrobić autoloota bez otwierania dedów w kliencie, bo widziałem na br otsie z poków kilka lat temu.


Widzisz? Parę lat małpy szybciej wymyśliły i poszły po rozum do głowy żeby zrobić coś, co tak naprawdę ma obecnie każdy na elfie.
Nie ukrywajmy, ale kto w tych czasach oprócz mnie gra bez loot bota? XD Nawet tutorzy o tym wiedzą, a ci gracze nie są banowani, więc nie wiem po co w ogóle coś takiego jak jakieś gówno z 5 itemami, gdzie tak naprawde 4 zajmuja diamenty i bootle, bo to leci z każdego.
Dla osób, które zmieniają wyspy to jest tak bezużyteczne jak DALEJ! roślinki i klucze do kopalni.
Proszę was! Zamiast dawać jakieś gównoupdaty, które rozwijają dbv o zawartość questów, które za niedługo już nie będzie miał kto ich robić, bo ludzie odchodzą od serwera (szukałem ekipy na mfa 3 dni z czwartku na sobote. W piątek o 20:00 35 osób) dodajcie to o co proszą praktycznie wszyscy. Czyli większy stage exp, reb 1000 i enfo zamiast tylko pisać to zróbcie ten serwer jak najszybciej, bo mnie jako gównogracza, który spędził od chuja czasu na s4 przeraża to, że od 23 do 5 w nocy siedzę na vickach na orust i nikt mi nie przeszkadza, a jak przeszkadzają to mówią, ze jak zejde to zebym napisal (XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD) no prosze was. Gdzie tu rywalizacja jak graja tacy grzeczni, gdzie nawet pz nie wbija, bo nie ma ekip.

Prawdopodobnie jak to bylo z s4 po roku zresetujecie i dacie te updaty, bo wam sie po prostu nie chce zmieniać rebornow o ktore was gracze prosza i lvle na rebach :')

Czekam na nowy ff serwer, ktory bedzie zapowiadal reset. XD

Pawelek - 2018-12-10, 17:05

Proszę o stakowanie cosmic armorow oraz saiyan legsow
Dreax - 2018-12-10, 20:17

Jakby jednak juz warez sie zgodzil na podwyzszenie reba do 1k i wiekszy stage to wtedy mozna by zrobic mala reklame otsa w ktorej wszystko byloby ladnie przedstawione + info ze na dbv nie bedzie nigdy restartu, to przyciaga graczy ktorzy chca troche dluzej pograc, otsy z restartami odpychaja graczy bo kojarzy im sie to z takim dbnsem czy innym otsem ktory postoi miesiac-dwa i potem kolejna edycja
Zeraw - 2018-12-10, 20:47

Trailer DBVictory
krychaxp - 2018-12-10, 23:54

Dreax zgadzam się z tobą, fajnie by było gdyby nie było tych resetów, ale trzeba pamietać, że coraz więcej dochodzi nowych graczy i można by było "np." automatycznie po "np" roku nie wchodzenia delete konto albo cos w tym stylu. Co do dodania S2 to słabo bo wszyscy mają prawie all done questów +light na S1 i komu by się chcialo robić to od nowa-jeśli już to przerobienie S1 ;)
Dreax - 2018-12-11, 03:35

po co komus usuwac konto za nie logowanie do gry, nigdy tego nie bylo na dbv
nikt nie chce restartu, jedyna opcja jaka tu rozwazamy to przerobienie s1

Zeraw - 2018-12-11, 14:14

krychaxp napisał/a:
coraz więcej dochodzi nowych graczy


Chyba zle przeczytalem albo jestem slepy
Dodatkowo nie wiem co ty masz w glowie XD ktos sobie zrobi rok przerwy bo na przyklad jedzie za granice czy cos i nie chce grac tam albo cos innego a wraca i ma konto zdeletowane zanim cos napiszesz pomysl dwa razy.


#BRAZOLE_DOSTALY_PROXY_TERAZ_MY

krychaxp - 2018-12-11, 16:29

Dobra nie wazne, ale żeby tych resetow nie było
Zbychu - 2018-12-11, 23:25

Status: ONLINE ! √
Graczy: 36/200 (213)

coraz wiecej graczy jazdaaaaaa

goldens - 2018-12-12, 13:13

ty krycha jestes uposledzony czy jak, ze chcesz ludziom dawac delete za nielogowanie na gierke?
DaviRoox - 2018-12-12, 14:19

sv2 host New York.
1 month = 200 players +

The Amadix - 2018-12-13, 06:41

DaviRoox napisał/a:
sv2 host New York.
1 month = 200 players +


haha

goldens - 2018-12-13, 10:51

Ogolnie to Great napisał, ze nie dostaniemy nawet 1 lvla enfo za typa
Można zamknąć serwer, żegnam ozięble xD

DaviRoox - 2018-12-13, 12:41

The Amadix napisał/a:
DaviRoox napisał/a:
sv2 host New York.
1 month = 200 players +


haha


You do not believe? You are the ones who are badly accustomed, just want to play if you have 20 ping.

All games have 2-3 servers with different hosts, and always the most crowded is the one in America, as it is even pinging for everyone.

i can search host of pokexgames,
everyone can have the same ping.
Status: ONLINE ! √
Graczy: 22/200 (213)

DaviRoox - 2018-12-13, 12:53

Warez has the best dragon ball server, but does not know how to invest.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group