To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
:: Forum.DBVictory.eu
:: Forum.DBVictory.eu

PL - autoloot

sinsej - 2018-09-29, 02:09
Temat postu: autoloot
dobra bo ja nie wiem, czy ten server to jest jakis wielki eksperyment testowania psychiki graczy czy jaki chuj, ale ten autoloot to jest naprawde bezuzyteczny i jak juz dodajecie cos co ma byc uzyteczne, to spraw, by mozna bylo se tam DODAC WLASNE itemy, a nie dajesz 9 itemow (earth, gold, dolary [XD], mutant wolf pawy, green/purple flowery i chuj wie czy cos tam jeszcze
nie no naprawde to juz jest przesada xD

aha i 3 itemy, to jakbys jednak zdecydowal sie na dodanie normalnego autoloota, to jest za malo, bo ci nie starczy nawet na spki + ki blasty i makanko x2

ja rozumiem ze ten no wladza i te sprawy, ale takie ograniczanie to jest serio smieszne xD

Dreax - 2018-09-29, 03:47

najlepiej jakby bylo mozna dodac sobie z 12 itemow
loota jest duzo, samo makanko x2, sp, kib, gold i senzu to juz 6 itemow a jeszcze leci bardzo duzo rzeczy ponizej 1g
duzo osob lata na bocie i sobie podnosza wszystko jak leci xD ktos bez bota w koncu mialby latwiej

goldens - 2018-09-30, 01:43
Temat postu: Re: autoloot
sinsej napisał/a:
dobra bo ja nie wiem, czy ten server to jest jakis wielki eksperyment testowania psychiki graczy czy jaki chuj, ale ten autoloot to jest naprawde bezuzyteczny i jak juz dodajecie cos co ma byc uzyteczne, to spraw, by mozna bylo se tam DODAC WLASNE itemy, a nie dajesz 9 itemow (earth, gold, dolary [XD], mutant wolf pawy, green/purple flowery i chuj wie czy cos tam jeszcze
nie no naprawde to juz jest przesada xD

aha i 3 itemy, to jakbys jednak zdecydowal sie na dodanie normalnego autoloota, to jest za malo, bo ci nie starczy nawet na spki + ki blasty i makanko x2

ja rozumiem ze ten no wladza i te sprawy, ale takie ograniczanie to jest serio smieszne xD

popieram

Regan - 2018-10-01, 17:03

można by ustawić rozróżnienie dla pacc oraz facc, np. facc miałby 5 slotów do autoloota, a pacc miałby 2x tyle, coś takiego wg mnie byłoby użyteczne
goldens - 2018-10-01, 19:12

Regan napisał/a:
można by ustawić rozróżnienie dla pacc oraz facc, np. facc miałby 5 slotów do autoloota, a pacc miałby 2x tyle, coś takiego wg mnie byłoby użyteczne


no niby fajnie, ale nikt nie gra w dbv bez pacca xD



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group