To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełn± wersję tematu, kliknij TUTAJ
:: Forum.DBVictory.eu
Oficjalne Forum Serwerów Dragon Ball Victory

Poradniki - Czarne Smocze Kule - Mapy

Return Jettix - 2017-06-24, 20:26
Temat postu: Czarne Smocze Kule - Mapy
Quest: Czarne Smocze Kule - Mapy

Nagroda: Dodatkowa strona ze spellami

Wymagania: 200LVL+ I PACC

Na dole umie¶ciłem filmik z dokładnym położeniem skrzyń w których znajduj± się kule i jest również pokazane jak wymienić kule na dodatkow± stronę ze spellami :)

1.Pierwsz± map± jest: Vegeta(pacc)
potwory które możemy spotkać po drodze: vegety,soldiery i ozaury.
2.Drug± map± jest: Monars(pacc)
potwory które możemy spotkać po drodze: ultra namekjiny, son gohany i son goku.
3.Trzeci± map± jest: Canaria(pacc)
potwory które możemy spotkać po drodze: ultra tsufule, son goku i na koniec wheelo(radziłbym wzi±ć blokera)
4.Czwart± map± jest: Amira(free)
potwory które możemy spotkać po drodze: madametchy, old dino, mumie, pui puie, ultra namekjiny i bardocki.
5.Po pi±t± kulę kierujemy się od miasta do góry, tam mamy górne depo, obok stoj± 2 teleporty i wchodzimy do pierwszego z lewej(dokładnie pokazane w filmiku)
potwory które możemy spotkać: madametchy i old dino.
6.Szóst± map± jest: Juba(free)
potwory które możemy spotkać po drodze: sporovice,janemby i fat janemby.
7.Siódm± map± jest: Velter(free)
potwory które możemy spotkać po drodze: blue robotsy, green demony, freezery, ultra namekjiny, gogette i vegety.

Jak zbierzemy już te wszystkie kule udajemy się do npc "Shen Long" u niego wymieniamy te kule na dodatkow± stronę ze spellami. S± to spelle dodatkowe które znajduj± się tam gdzie podstawowe obok hełmu i mamy 2 stronę wła¶nie z tymi spellami. Niżej będziecie mieli link do filmiku w którym dokładnie pokazane s± miejsca w których s± skrzynie w których znajduj± się kule i dokładnie pokazane jak na koniec wymienić je na dodatkow± stronę ze spellami. Dziękuje mam nadzieję że mogłem dobrze pomóc.

Filmik z questu: > ZOBACZ <

- 2017-08-31, 10:54
Temat postu: Oczekuje na akceptację