To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełn± wersję tematu, kliknij TUTAJ
:: Forum.DBVictory.eu
Oficjalne Forum Serwerów Dragon Ball Victory

Events - Budokai

I'm Amadix - 2014-01-22, 13:55
Temat postu: Budokai
Nick Gracza : Amadix
level : 796
Typ : turniej pVP
Dokladny Opis :

Otoz wpadlem na taki pomysl aby zmienic budokai na taki fajny turniej pvp na kazdym serwerze raz na miesiac moze i dwa odbywalby sie turniej graczy 5vs5 . Wygladaloby to tak ze pojawiamy sie na arenie jak w kazdym miescie i bijemy sie 5vs5 ekipa ktora szybciej zabije przeciwnikow przechodzi dalej , az do finalu . Caly turniej na kazdym serwie nadzorowalby GT / TUTOR / GM . Senzu dowolna ilosc uzycia , bonusy tak samo mozna wejsc na dino/dragonie itp itd . Walczymy do upadlego . Wiadome ze jak sie padnie to nic sie nie traci .

Podobny pomysl mial Anlaki .

Nagroda : Pacc na 7/14 dni zeby byla motywacja .

kezian - 2014-01-22, 16:30

Byłoby fajnie, aczkolwiek nie wiem czy ta nagroda któr± podałe¶ to nie przesada ;p. Co do pomysłu jestem za, a nagroda dobrze byłoby tak pacc na 3/7 dni :).
Goku Karmel - 2014-01-22, 16:37

Pomysł bardzo fajny. Nagroda no to moim zdaniem powinno być 3/7 pacc a dla dwóch pozostałych teamow jakies nagrody typu g/s, może jaki¶ ppoint ^.-
Insane - 2014-01-22, 17:00
Temat postu: Re: Budokai
I'm Amadix napisał/a:
Walczymy do upadlego .
Nagroda : Pacc na 7/14 dni zeby byla motywacja .

Wg mnie nagroda dobra, ale taki turniej zrobic raz na miesiac lub 3 miechy.
Z tym do upadlego to bez przesady, moznaby zrobic na 15-30 minut, i by wygrywala ekipe ktora zdobedzie wiecej fragow.
A co do mapy moglaby byc w koncu wykorzystana WAR mapa w tp ;p
Chyba ze ma byc ob, to jakac arena bez stakow xD

Krasnet - 2014-01-22, 19:17

Jestem za ale nagroda moze byc to np box ktory losuje nam cos typu bonus ki hp ,recover ,ip /pacc 3/7 dni lub nic :D zeby bylo na cos mozna sie wkurzac :D
Viruss - 2014-03-21, 10:36

dal mnie pomysl dobry nagrody to juz kwestja dogadania sie..;p
I'm Amadix - 2014-03-22, 09:53

Zrobic walki na crystal gamie - 20 min jedno oro kto zdobyje wiecej fragow przechodzi dalej . Gdy zabijemy jednego gracza pojawia sie tam u gory jak na cristal gamie ale ma TP i wraca do wojny ;] wiadome ze jak bedzie remis to dogrywka .

Jest wogole jakas szansa zeby to weszlo ? xd niech ktos z administracji sie wypowie .

Viruss - 2014-03-22, 13:10

mysle ze jest ale teraz danie administracji;p
The Hornet - 2014-03-22, 22:30

I'm Amadix napisał/a:
Zrobic walki na crystal gamie - 20 min jedno oro kto zdobyje wiecej fragow przechodzi dalej . Gdy zabijemy jednego gracza pojawia sie tam u gory jak na cristal gamie ale ma TP i wraca do wojny ;] wiadome ze jak bedzie remis to dogrywka .

Jest wogole jakas szansa zeby to weszlo ? xd niech ktos z administracji sie wypowie .

+ Zmiana Mapy Na Crystal Game Jakie¶ Stacki Czy Co¶ W Tym Stylu :)

Tranks - 2014-03-24, 14:20

mi pasuje takie