To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
:: Forum.DBVictory.eu
:: Forum.DBVictory.eu

[S1] - Muller , Tersah/Hamer

Hasret - 2018-08-26, 04:23

xxxxx
Ostry - 2018-08-26, 04:38

xxxxx
Mr Domino - 2018-08-27, 15:26

TEN bot DBV ciekawe ^^ pomijając fakt że kandydował na tutora
Ostry - 2018-08-27, 21:48

chcesz screena co jest w srodku ? ;p Jakies 4 nagrane boty na trainach i plik z 2016 roku xd

Edit :https://iv.pl/images/33082890660013282578.png


duzo tego tam bo mam nagrywanie na tym samym hocie co transform xd

+ jak bym mial bota nie stal bym juz 4 tyg na tym samym lvlu >_>

Hasret - 2018-08-28, 23:05

refresh dalej czekamy na jakis krok administracji.
goldens - 2018-08-29, 10:51

napisz lepiej nowy post, tu zrobiliście taki syf, ze sie nie da nic wywnioskować, a jeszcze niedawno było napisane cos w stylu, ze już nieważne, tylko edytowane XD
Ryykus - 2018-09-02, 02:42

Ostry napisał/a:
chcesz screena co jest w srodku ? ;p Jakies 4 nagrane boty na trainach i plik z 2016 roku xd

Edit :https://iv.pl/images/33082890660013282578.png


duzo tego tam bo mam nagrywanie na tym samym hocie co transform xd

+ jak bym mial bota nie stal bym juz 4 tyg na tym samym lvlu >_>


Skoro to filmiki botow to czemu w srodku jest plik rar i pare folderow dalej jest jakis bot do innego otsa w ktorym tez jest plik rar ?xD I czemu ss nie dziala juz :v.A i to ze masz ten sam level już przez miesiąc o niczym nie świadczy bo masz również 98skilla i równie dobrze mogłeś używać zwykłego anty kicka

Ostry - 2018-09-02, 12:30

Ryykus napisał/a:
Ostry napisał/a:
chcesz screena co jest w srodku ? ;p Jakies 4 nagrane boty na trainach i plik z 2016 roku xd

Edit :https://iv.pl/images/33082890660013282578.png


duzo tego tam bo mam nagrywanie na tym samym hocie co transform xd

+ jak bym mial bota nie stal bym juz 4 tyg na tym samym lvlu >_>


Skoro to filmiki botow to czemu w srodku jest plik rar i pare folderow dalej jest jakis bot do innego otsa w ktorym tez jest plik rar ?xD I czemu ss nie dziala juz :v.A i to ze masz ten sam level już przez miesiąc o niczym nie świadczy bo masz również 98skilla i równie dobrze mogłeś używać zwykłego anty kicka


SS nie wiem czemu nie dziala moze link wygasl ? nie uzywam stronek do hostowania zdjec ;o Plik rar jest bo nie mialem gdzie serwera dac i do randomowego foldera mialem a elf bleach jest bo tam legalny wejdz na serwa i sprawdz :) (i itemki tam sellalem za smsy )
Po co mi anty kick jak na 1 ekranie cos ogladam a na 2 skillam ? albo expie na classic kliencie a na beta skillam. Jeszcze jakies pytanie ;o?

Kerogo - 2018-09-02, 12:47

Nie wiem chlopy dochodzenie chyba jakies robia
Ryykus - 2018-09-02, 15:22

Ostry napisał/a:
Ryykus napisał/a:
Ostry napisał/a:
chcesz screena co jest w srodku ? ;p Jakies 4 nagrane boty na trainach i plik z 2016 roku xd

Edit :https://iv.pl/images/33082890660013282578.png


duzo tego tam bo mam nagrywanie na tym samym hocie co transform xd

+ jak bym mial bota nie stal bym juz 4 tyg na tym samym lvlu >_>


Skoro to filmiki botow to czemu w srodku jest plik rar i pare folderow dalej jest jakis bot do innego otsa w ktorym tez jest plik rar ?xD I czemu ss nie dziala juz :v.A i to ze masz ten sam level już przez miesiąc o niczym nie świadczy bo masz również 98skilla i równie dobrze mogłeś używać zwykłego anty kicka


SS nie wiem czemu nie dziala moze link wygasl ? nie uzywam stronek do hostowania zdjec ;o Plik rar jest bo nie mialem gdzie serwera dac i do randomowego foldera mialem a elf bleach jest bo tam legalny wejdz na serwa i sprawdz :) (i itemki tam sellalem za smsy )
Po co mi anty kick jak na 1 ekranie cos ogladam a na 2 skillam ? albo expie na classic kliencie a na beta skillam. Jeszcze jakies pytanie ;o?


Zeus prosze cie te argumenty sa bez sensowne xD Kazdy moze sie tak wytlumaczyc ze o nie mialem gdzie tego dac to akurat byl plik rar w folderze na nagrania botow nazwany "BOT DBV"
,rownie dobrze nie obchodzi mnie to czy na tym otsie jest legalny bot itd super ciesze sie ze grasz w inne otsy ale to bylo tylko porownanie ze jesli posiadasz 2 foldery nazwane botem i w obu sa pliki rar to jest cos podejrzane, nie mam zamiaru cie osadzac czy masz tego bota czy nie to sa tylko moje spostrzezenia :). I serio wytlumaczenia ze masz 1 okno otwarte na 2 ogladasz film czy cos nie maja znaczenia to co jak ja gram 20h dziennie spie 4h i wbijam 200leveli w jeden dzien to napewno nie boce ? :D

Ostry - 2018-09-02, 17:45

Dobra nie chce mi sie tlumaczyc z bota ktorego nie mam :p, jak ktos stwierdzi ze mam bota to niech mi da deleta bede gral od nowa nie bede sie klucic o cos co nie ma sensu ;s


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group