To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
:: Forum.DBVictory.eu
:: Forum.DBVictory.eu

[S1] - Rzekoma kradzież

Everyday Smoke Weed - 2018-08-25, 03:40
Temat postu: Rzekoma kradzież
Witam Kupilem postac Cell 540lvl MAX reb SPQ, zamiane przeprowadził Alzotr, pisalem mu,ze wrazie jakby postac delated miala czy cos to ja nie biore za to odpowiedzialnosci - nie bede tracic pieniedzy w bloto wszystko wporzo i teraz spamuje mi Hasret ze ta postac ma delated itp, ja nie odpowiadam za tą postać kupilem ją uczciwie i jak ma dostac delated to ja chce odzyskac moje 2 pacce.Czekam na ODP co do tej sprawy
Alzotr - 2018-08-25, 06:54

Witam, za każdym razem zanim przeprowadzę wymianę sprawdzam dział: Bot/Cheat/Oszustwa, jeśli nie ma zgłoszeń to nie mam podstaw by nie przeprowadzić owej wymiany, do Krasneta też nie będę pisał za każdym razem czy postać "x" może zostać sprzedana/wymieniona bo nie zawsze się ma czas, w końcu jest od tego odpowiedni dział który pozwala być na bieżąco i tutaj najlepiej jakbyście dodawali swoje zgłoszenia na graczy, wtedy nie będzie takich problemów.

Dodam jeszcze, że nie ma co się takimi rzeczami pochopnie przejmować. Najlepiej po prostu napisać do Krasneta, czy dostał zgłoszenie na owego gracza i wyjaśnić sytuację. Ja niestety nie mam wglądu na bieżąco do wiadomości na fp Krasneta, dysponuję tylko dostępem do działu: Bot/Cheat/Oszustwa.

Z mojej strony to wszystko.
Pozdrawiam.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group