To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
:: Forum.DBVictory.eu
:: Forum.DBVictory.eu

Pytania i Problemy / Questions and problems - Problem z mfa

Zegareczek - 2018-08-02, 23:54
Temat postu: Problem z mfa
Witam, dzisiaj robiłem mfa z ekipa z temple, moje dzwi poszły gładko jak po maśle, ale druga ekipa padła i nasz problem polega na tym ze jesteśmy w final roobie gdzie potrzeba 3 osoby od dołu aby odebrać nagrode
http://prntscr.com/ke0b9u

Tamte osoby padły i dał loga i chciałbym by ktoś mi doradził co mam robić

Ryykus - 2018-08-03, 00:25

dac tp i robic od nowa tylko ze wy nie robicie dolnych drzwi 1 tylko nowi ludzie i potem jak zrobia robicie razem 2 :D
Krasnet - 2018-08-03, 13:39

Napisalem do Wareza o fixa zeby 1 room mozna bylo robic od 1-4 osob

Wydaje mi sie ze to dobre rozwiazanie tego problemu jak cos wiecej bede wiedzial poinformuje.

Dbryy - 2018-08-03, 14:24

tak to jest robic z tofikami :V.
Przez idiotow, ktorzy padaj na 500 po rebie pozneij trzeba sie wpierdolic komus na 2 drzwi mfa. Powinniscie zrobic, ze mozna robic te questy jeszcze raz, bo tak naprawde mamy zepsute mfa.

Krasnet - 2018-08-03, 15:04

Dbryy napisał/a:
tak to jest robic z tofikami :V.
Przez idiotow, ktorzy padaj na 500 po rebie pozneij trzeba sie wpierdolic komus na 2 drzwi mfa. Powinniscie zrobic, ze mozna robic te questy jeszcze raz, bo tak naprawde mamy zepsute mfa.


wlasnie pisalem dzisiaj Warezowi o tym zeby cos z tym zrobic a co wymyslimy to zobaczymy

Dbryy - 2018-08-03, 15:28

nie bede czekac do nastepnego resa.
@Zegareczek pisze ci caly czas na pw na tibii. Zrobimy tak, ze poszukamy jeszcze 3 osob, ktore zrobia dol i zrobimy to.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group