To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
:: Forum.DBVictory.eu
:: Forum.DBVictory.eu

Propozycje / Suggestions - Najlepsza Propozycja Na Nowa/Terażnieszka Edycje

Darax1991 - 2022-01-17, 13:28
Temat postu: Najlepsza Propozycja Na Nowa/Terażnieszka Edycje
Witajcie jestem Twardziel, obecnie najbardziej zadziwiająca postać w tym uniwersum bo gram bez reborna i aktualnie jestem na 950 poziomie ale... ale mam niedosyt i chciałbym coś od siebie zaproponować co by mogło przyczynić sie aby to również inni gracze poczuli chęć gry bez reborna;

Zmiana 1;
- Dodatkowa Transformacja na poziomie 1000 lvl; mogłaby się nazywać Power of Last Transform; Dodawałaby lekkiego speed na sword/glove, powera z 5 % na ttack , czar Protect tylkop na PVM trwałby 30 min z clowndownem na 15 min - oczywiście protekcja 10 % ale bez koniecnzosci zmiany wyglądu + quest na tego transa

Zmiana 2
- Lighting mozliwosc włączenia lighta ale dopiero po Power OF Last Transform

Zmiana 3

- Statuetka "Max No Reborn" osoba która byłaby top 1 przez 7 dni w tygodniu moglaby kliknąć w daną skrzynkę i otrzymać nagrode w postaci 300 senzu 300 g +1 % bonusu do hp i ki na caly dzień


Zmiana 4
-Revert Box - albo do kupienia w sklepie albo skrzynia zwykla w depo - dla osob po rebie.. jezeli sie wbili 750 lvl i jednak czlowiek wymieka i nie chce dalej leciec ta sciezka po prostu klika na boxa i znowu ma 700 lvl i nie musi padać i leci robic reba



Gra bez reba jest naprawde fascynująca i ciekawsza, a to są tylko moje propozycje; ;) prosze o wsparcie graczy



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group